USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Волкер: США готові постачати Україні більше летальної зброї

1 Вересня 2018 16:42
Сполучені Штати Америки готові розширити поставки зброї Україні, зокрема, з метою зміцнення українського військово-морського флоту (ВМФ) та військово-повітряних сил (ВПС) України.

Про це заявив спеціальний представник США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю британському виданню The Guardian, що було опубліковане у суботу, 1 вересня, пише DW.

Він запевнив, що адміністрація президента США Дональда Трампа "абсолютно" готова розширити поставки летальної зброї Києву після того, як у квітні до України були доставлені американські протитанкові ракетні комплекси Javelin. "Вони щотижня втрачають солдатів, захищаючи свою країну. І у цьому контексті природним для України є зміцнювати свою армію, взаємодіяти задля самооборони, і шукати підтримку є природним, також є природним, що інші країни мають їм допомогти. І, звісно, їм потрібна допомога у вигляді летальної зброї, оскільки по них стріляють", - зауважив Курт Волкер.

За його словами, очікується "певна дискусія щодо потенціалу флоту, оскільки, як ви знаєте, їхній (український. - Ред.) флот практично забрала собі Росія". "Тому їм потрібно перебудувати флот, також вони мають дуже обмежені авіаційні можливості. Я гадаю, нам також слід звернути увагу на протиповітряну оборону", - наголосив спецпредставник США.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Степан (Крымчанин) Показати IP 1 Вересня 2018 17:45
Дуже вчасно на фоне загострення на сході.
Брись до Степан (Крымчанин) Показати IP 1 Вересня 2018 18:58
Ты почему не в родной говени, крыса?!
Лопатою по ваті до Брись Показати IP 2 Вересня 2018 09:04
І замітьте одне, - Раша напала саме тоді, коли Україна була з доведеною до нуля армією, коли армія була деморалізована, без зброї, гола, боса, в мінімальній чисельності. Більш того, Україна навіть і не думала в НАТО, в Конституції був закріплений нейтральний статус, а раша вважалась стратегічним партнером. ВИСНОВОК ОДИН, - ТІЛЬКИ СИЛЬНА АРМІЯ, ХАЙ І З ДОПОМОГО МІЖНАРОДНОГО ТОВАРИСТВА, ТІЛЬКИ ТАК !!!
Анонім Показати IP 1 Вересня 2018 20:55
Вбивайте один одного, ми вам ще продамо!!! Ви ще не зрозуміли???
Анонім до Анонім Показати IP 1 Вересня 2018 23:21
А чому всі хто поставив мінус нехочуть іти воювати? Чому ви тут?
Анонімка до Анонім Показати IP 2 Вересня 2018 00:55
Як що всі підуть воювати хто буде працювати? Бажаючих воювати достатньо є.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2018 09:06
Більшість вже демобілізувались. Так що завянь
! до Анонім Показати IP 2 Вересня 2018 08:57
Ні баране трьохрубльовий, зовсям не так! Захищайте себе і захищайте Україну, - САМЕ ДЛЯ ЦЬОГО ЗБРОЯ ВІД США!
Реаліст Показати IP 1 Вересня 2018 22:17
А самі *партнери* повоювати не бажають, с.......и?
! до Реаліст Показати IP 2 Вересня 2018 08:59
А твої боратікі - пі*араси з рассєї не бажають здр*снути з України ??? І тоді, одразу і війна закінчиться!
Порошенко Показати IP 2 Вересня 2018 05:18
Всі з донецьком я розібрався зброю отримаю. Транш отримав. І мій народ проголосує за мене на виборах 100%
0009 Показати IP 2 Вересня 2018 07:26
Мені зажди цікаво: хто мінусує антивоєнні висловлювання? Це спеціальна накрутка? Невже нам хочуть нав'язати думку, що єдиний вихід для України у конфлікті на Донбасі- це війна до останнього українця американською зброєю? Може все-таки якось потрібно припиняти це все без вантажів "200" з обох сторін?...В нашій країни вже здоровий глузд дорівнюється сепаратизму, так?
! до 0009 Показати IP 2 Вересня 2018 10:12
Ти просто хочеш замінити здоровий глузд на латентний сепаратизм. Гроші мертвечука запрацювали бачу, хоче мертвечина за ці гроші обілити кума - пуйла і очорнити Україну... РОСІЯ НА НАС НАПАЛА, ЗАБРАЛА НАШІ ТЕРИТОРІЇ, ВБИВАЄ НАШИХ ГРОМАДЯН, І ЄДИНИЙ ВАРІАНТ ЦЕ ВИГНАТИ ПАрАШУ З УКРАЇНИ !!! ВСЕ ІНШЕ ВІД ДИЯВОЛА З КРАСНОЇ ПЛОЩІ!!!
Я до ! Показати IP 2 Вересня 2018 18:54
ага.. Росія напала разом з марсіананами, ельфами а також спецполком Саурона... не надоїло ту побрехеньку товкти який рік???
Ти до Я Показати IP 2 Вересня 2018 23:35
Ага, ага, ага! А Україна напала сама на себе, а пуйло бох.
До хитрого скунса до 0009 Показати IP 2 Вересня 2018 10:15
Що ? Потрібно зняти санкції з рассєї, да бідовий ? Ти ще забув добавити, - "фєдєралізація","хунта", і Україна сама на себе напала ...
Я до 0009 Показати IP 2 Вересня 2018 18:52
якщо припинити шоу на сході то як тоді пояснювати повний срач у всьому?? а так і відмазка є - типу війна.. і бабки пливуть... який дурень буде шоу припиняти??
Ого до Я Показати IP 2 Вересня 2018 23:38
Ой дурне ж ти. Ой і тупе... У вас в Рязані вусі такі тупорилі, чи може тільки з тобою така біда ?
Я Показати IP 2 Вересня 2018 18:51
америкоси знову старий хлам підфарбований за потрійною ціною продадуть??? А дурні будуть тішитись та пишатися...
! до Я Показати IP 2 Вересня 2018 23:37
В тебе щось з головою. При чому тут пишатись ? Просто ще купка згорілих ватанів добавиться, і все! Чергове добриво з паРашки для українських чорноземів.
Я до ! Показати IP 3 Вересня 2018 16:01
дурний піп - дурна й його молитва