USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Володимир-Волинський прощається із загиблим бійцем

2 Липня 2014 15:15
Володимир-Волинський сьогодні прощається із загиблим бійцем. В останні дні перемир’я Волинь отримала чергову страшну втрату на Сході. Сьогодні, 2 липня ховають Ігоря Упорова, який загинув на Сході. Про це повідомляє «Волинська газета».

Від рук сепаратистів загинув 30-літній військовий Ігор Упоров. Був мобілізований до лав Збройних Сил України ще у квітні. Перебував у пеклі війни.

Страшну звістку про смерть чоловіка і тата удома отримали дружина із п’ятирічною донечкою. У липні дружині народжувати друге дитя…

Тіло загиблого привезли до Княжого граду вчора ввечері. Сьогодні, 2 липня, його відспівують у Свято-Василівському храмі. Поховають на місцевому цвинтарі.

Місто в жалобі. Це – перша жертва війни для Володимира-Волинського. 30 серпня Ігореві виповнилося б 30 років…
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вел Показати IP 2 Липня 2014 15:51
Хай земля буде пухом.....як шкода ховати таких молодих ....таких потрібних ще тут чоловіків....Для чого мобілізовувати тих хлопців, у кого маленькі діти , а тим паче вагітна дружина...Яке це страшне горе для молодої сім"ї..Співчуваю рідним!
жАЛь Показати IP 2 Липня 2014 16:47
Дійсно, для чого мобілізовувати чоловіків в яких маленькі діти чи вагітні дружини? звірство над нашим народом продовжується. Загиблому царство небесне.
росіянин Показати IP 2 Липня 2014 18:43
скільки ще прощань буде ?
вадим Показати IP 2 Липня 2014 19:31
А депутитики з бізнесменчиками грошву гребуть на своїх фірмах, піднімаючи ціни на все. Війна та такі похорони їм в користь... О КОГО ТРЕБА ХОРОНИТИ!!!!
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 20:13
коментар було видалено
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 20:44
А что ж не пишут о детях украина которые мрут как мухи? (((
Крымчанин Показати IP 2 Липня 2014 21:50
Жалко парней которые гибнут по воле олигархических кланов. Но, вопрос-в Украине существует хоть какой-нибудь долговременный прогноз развития ситуации? Что будет через полгода-год? Допустим АТО успешно завершена. Утопили Юго-Восток в крови, что бы никому не повадно было. Вернули блудный Крым. А что далее? Украина будет "ЄДИНОЮ КРАЇНОЮ"? Дети "террористов" забудут? А матери убитых Волынян? Им вернут сыновей? Сотни тысяч мигрантов простят весь ужас? Я очень люблю Украину-страну, но не государство. Державу Украина ненавижу.
гiсть до Крымчанин Показати IP 3 Липня 2014 03:57
Ти не кримчанин.Якби був кримчанин,то знав би ,що кримчани всi повстануть,якщо хтось прийде до них зi зброэю.Кримчани у себе вдома.
гість до гiсть Показати IP 3 Липня 2014 08:56
Не сміші людей!!!
Співчуваю дружині Показати IP 5 Липня 2014 12:30
Це жахливо, переживати смерть чоловіка а дітям батька.Якби на схід мобілізували дітей та племінників депутатів Верховної Ради України,президента,Кабінету Міністрів та генералів; то і матеріальне забезпечення солдатів було б 100% і війна давно б закінчилась.Вони б не думали етично чи неетично домовлятись з сепаратистами, коли б гинули їхні діти.
Як це так ? Показати IP 3 Грудня 2014 22:35
Як це так ? "Його призвали 7 квітня , а на травневі свята приїхав у коротку відпустку". "Волинь",12 липня.