«Волинь» – «Динамо». 1:3.

19 Квітня 2015 19:30
Закінчився матч 20-го туру Прем’єр-ліги між луцькою «Волинню» та київським «Динамо». У першому таймі волиняни показали гарну гру, відкривши рахунок. Однак у другомі таймі підопічним Віталія Кварцяного забила 3 голи. Загальний рахунок у матчі 1:3.

Перший гол «Волинь» забила у ворота «Динамо» вже на 6-ій хвилині. На 5-ій хвилині матчу арбітр призначив пенальті (після прострілу Кобахідзе м'яч потрапив в руку Віде). Пенальті реалізував Ерік Бікфалві, і «Волинь» вийшла вперед - 1:0.

У другомі таймі на 65-ій хвилині матчу «Динамо» зрівняв рахунок. Гол забив Артем Кравець. Рахунок - 1:1.

На 69-ій хвилині Артем Кравець знову забив гол. Рахунок - 1:2.

На 72-ій хвилині гол у ворота «Волині» забив Віталій Буяльський. Рахунок - 1:3.

Матчу «Волинь» - «Динамо» транслював телеканал «2+2».

Коментатори - Дмитро Поворознюк, Володимир Кобельков. Арбітр - Віктор Швецов (Одеса). Бомбардири: Волинь – Бікфалві – 11 (3), Динамо – Ярмоленко 11 (2),– йдеться на офіційному сайті ФК Волинь.

Кияни прибули до Луцька вчора увечері, провівши передматчеве тренування вдома. Сьогодні в них була коротка передобідня прогулянка містом, - повідомили у прес-службі «хрестоносців».

Уранці на «Авангарді» відбулася організаційна нарада. Делегат ФФУ Михайло Прозоровський та інспектор ФФУ Андрій Шандор разом із четвертим арбітром Юрієм Можаровським проінспектували стадіон та затвердили ігрову форму команд.

Щодо історії стосунків, то статистика матчів «Волині» із «Динамо» не оптимістична для лучан. У чемпіонатах України суперники зустрічалися 27 разів. 22 перемоги за киянами, чотири рази фіксували нічию і тільки одного разу, 8 травня 2003 року, перемогла «Волинь». Різниця голів – 71-19 на користь «Динамо».

Матчі останніх сезонів ознаменувалися для «Волині» поразками із великим рахунком 1:4. Так було у листопаді 2013 року у Луцьку та у вересні 2014 року. У решті матчів «Волинь» «кусалася» і «дряпалася» за очки. Навесні 2012 року у Луцьку тільки гол Шевченка на останній компенсованій до першого тайму хвилині приніс перемогу «Динамо» - 1:0. 14 липня 2013-го в стартовому матчі фіксували нічию 1:1 на НСК «Олімпійський». Світлі спогади з останніх зустрічей киян та лучан – красиві за виконанням голи у виконанні «хрестоносців» - Лопеса, Кінаша, Нємчанінова та Жуніча.

Нагадаємо, «Волинь» зіграла у білій формі, їхні кіпери – у зеленій, «Динамо» - у смугастій синьо-голубій формі, воротарі – у жовтому.