USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинь готується святкувати 75-тий день народження

10 Листопада 2014 16:34
Підготовку до святкування 75-річчя від заснування Волинської області розпочали уже сьогодні, 10 листопада.

Про це під час оперативної наради повідомив голова ОДА Володимир Гунчик.

З його слів, 75-ту річницю від дня створення синьоока Волинь відзначатиме 4 грудня цього року. Тому він попросив районних та міських очільників належно підготуватися до святкування та ознайомити його із власними планами заходів у цей день.

Що стосується безпосередньо області, то Володимир Гунчик пообіцяв познайомити краян з планами щодо святкування лише після того, як їх остаточно затвердять і оприлюднять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дядінька Показати IP 10 Листопада 2014 16:46
А чому Гунчик не сказав, що чекає Пороха?
Дьодік Показати IP 10 Листопада 2014 16:51
Кому потрібно це совкове святкування? - Що, до окупації Польщі в 1939 році і утворення Радянської Волині не було Волинської Землі? - Волинській землі більше 1000 років!
XCVII до Дьодік Показати IP 10 Листопада 2014 17:17
Земля була, тільки не українська.
BOT Показати IP 10 Листопада 2014 17:17
Подякуйте комуністам, а то б жили і далі українські холопи під поляками.
До Вот Показати IP 10 Листопада 2014 17:33
Так вони давно були б европейськими холопами,якби не отi проклятi комунiсти.
Вчитель Показати IP 10 Листопада 2014 20:53
Хай Гунчик людям борги повіддає спочатку, а не гульки влаштовувати.
землянин Показати IP 10 Листопада 2014 23:27
блін, а хто ж створив Украіну в нинішніх кордонах? Хіба не совок? сталін західну Украіну приеднав, хрущов крим, що вже про*рали, ленін схід, так що якби не совок, то не було б зараз Украіни
Дьодік Показати IP 11 Листопада 2014 10:47
І де ваші сересери, чЛєніни, Сраліни та людоїди-комуняки? - А Волинь була, є і буде!
сірий вовк Показати IP 11 Листопада 2014 20:46
Дьодіку, чи як там тебе! Історію потрібно вчити і знати, не дивлячись на те, подобається вона тобі, чи ні. А якщо в тебе капає кислота з язика на комуністів - йди працювати акумуляторником. І ще одне запитання - а що ти, Дьодіку, чи як там тебе, для Волині зробив корисного?