USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Волинь змушена відмовитися від 13 мільйонів кубометрів газу

14 Липня 2014 14:52
Київ поставив перед областю завдання скоротити споживання газу на 10%. Тепер в облдержадміністрації «ламають» над цим голови.

Про це йшлося під час оперативної відеоселекторної наради в голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта сьогодні, 14 липня.

«У Міністерстві нам поставили завдання – скоротити споживання газу в області на 10%, а це - 13,7 мільйона кубометрів газу. Зараз ми розробляємо заходи з впровадження енергоощадних технологій. Зокрема, передбачаємо скорочення у бюджетній сфері десь на 7 мільйонів кубометрів газу», - поінформував заступник директора департаменту ЖКГ і будівництва Волинської облдержадміністрації Володимир Бондарук.

Втім, з його слів, енергоощадні заходи вдалося запровадити лише в Ковелі і Володимирі-Волинському, де й відбулося скорочення споживання блакитного палива.

Чиновник додає, що зараз йдуть перемовини, аби знизити температурний режим для опалювального сезону. Зараз, згідно із санітарними нормамим, опалювальний сезон розпочинається з 15 жовтня, або якщо надворі три доби температура нижча, ніж 8 градусів за Цельсієм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 14 Липня 2014 14:53
ЗаІ . сь ...!
яйцанюх нюх до Анонім Показати IP 14 Липня 2014 18:18
Покращення триває
Боголюбы Показати IP 14 Липня 2014 15:10
Київ поставив перед областю завдання. Опять Киев, опять указания, где-то это уже было.
волиняка Показати IP 14 Липня 2014 15:13
"Йшлося на нараді у Пустовіта..." А що Пустовіт з цього приводу сказав чи каже, що робить чи планує робити він-же голова ОДА?! Ах да - йому вже всеодно, 2-3 дня і новий голова ОДА!!!:)
Анонім до волиняка Показати IP 14 Липня 2014 15:21
Щоб ти знало, ода вже не буде. А буде представник Президента і господарство в його компетенцію не входить. Тому твій спіч недоречний.
розумному ноніму до Анонім Показати IP 14 Липня 2014 16:15
Хто тобі таке сказало? Коли це буде, через 2-3 дні?:))) Це ще вилами по воді, ду***к думкою багатіє!:)
Джулія Показати IP 14 Липня 2014 15:29
Цікава "енергоощадна технологія"-скорочення в бюджетній сфері.
Анонім Показати IP 14 Липня 2014 15:35
Теперь можно скакаты!
111 Показати IP 14 Липня 2014 15:40
Ну давайте тепер-Хто не скаче,той москаль.
333 до 111 Показати IP 14 Липня 2014 17:06
В цьому році буде популярна нова приказка:"Хто не мерзне,той москаль!":)
всем свидомым до 333 Показати IP 14 Липня 2014 18:22
Скачем скачем майданутые. Будьте вы прокляты. Самое плохое что это еще не конец.
поліщук Показати IP 14 Липня 2014 15:47
А я не проти. Треба так треба. Але при умові, якщо гра не буде вестись в одні ворота як було до цього. Адже економили завжди і керівники-бюджетники за понаднормову еконмію получали досить немаленькі премії, а прості роботяги в той же час мерзли. Тому тепер не повинно бути ніяких премій "передовикам", а встановити коридор +/- 10% від норми, перейшов межу в любу сторону - покарання і штраф.
сл Показати IP 14 Липня 2014 16:20
Бюджетники будуть сидіти без тепла, а у студентів, школярів, вихованців дитсадків будуть тримісячні ( можливо більше) канікули. З лікарень випишуть усіх стаціонарних хворих, Міліція, міськрада, облдержадміністрація і т.ін. сидітимуть на роботі у фуфайках. Через велике навантаження на електромережі можуть і проблеми з світлом виникнути. Така от перспектива.
Анонім Показати IP 14 Липня 2014 16:25
Мы скакали, мы скакали, пол страны уже про-рали. Скачет баба, скачет дед, скачет гопник и студент. И Кличко пустился вскачь, как весёлый звонкий мяч! Скачет Петя Порошенко и больная Тимошенко. Скачет Сеня Яценюк. Кто не скачет - тот го-нюк. Крым не скачет, очень жаль. Кто не скачет, тот москаль! Скачем дружно, все мы рады. Кто не скачет - колорады! Скачут [censored] , скачут ноги, веселятся бандерлоги! Выше всех, как обезьяна, скачет и поёт Руслана. Заменяет даже секс, ей скакательный рефлекс. Скачет пол страны - дурдом! Помаранчевый синдром. Меркель хлопает в ладоши. Тот, кто скачет - тот хороший. И Обама счастлив тоже. Нам скакалками поможет. Их зимой, под Новый год, полный самолёт пришлёт!
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 14 Липня 2014 17:05
Скачет также АНОНИМ и троллисты из Рассеи тоже с ним! Они ведь скачут в сайтах не задаром, а башляют за доллары дяди Путина Володи!
Дід Панас Показати IP 14 Липня 2014 16:47
Побільше б таких новин, можливо тоді б і очі повідкривались.
просто дід Показати IP 14 Липня 2014 16:56
А терпіти буде простий дядько і селі - газ і без того горів, але мало грів - в нього домішували всякий непотріб - тепер буде дядько взагали платити не знати за що і мерзнути. Але "вожді нації" явно в холоді не будуть. Що зробиш - таке життя. Йду заготовляти дрова.
правда Показати IP 14 Липня 2014 17:06
а колись борька казав: не руйнуйте грубки. всі кричали - що говорить дурню і гнали газ і руйнували груби. приїхали. тягли труби, а зараз - дрова з лісу. благо - не вирубав колісник повністю.
Богдан Показати IP 14 Липня 2014 18:37
Переконаний в тому, що це тільки початок всього того жаху який нам всім, крім них звичайно, необхідно буде пережити. Ми нація нездійсненних мрій, яка замість того щоб працювати займається вухохлопанням постійно надіючись на мессію. При цьому практично кожен готовий продавати свої голоси тим кого потім з піною у роті критикує! Кожен заслуговує на те що має і ми не виключення. Нажаль.
лапоть Показати IP 14 Липня 2014 21:18
коментар було видалено
ДДт Показати IP 15 Липня 2014 07:38
коментар було видалено
1111 Показати IP 15 Липня 2014 10:32
Евроинтегранты ...ля!