«Волинь» в Алчевську не забила, але заробила дві червоні картки
Луцька «Волинь» учора, 3 червня, в Алчевську розписала «суху» нічию із місцевою «Сталлю». Про це повідомляють «Волинські Новини».
Хоча глядачі не побачили голів, але стали свідками «гри в одні ворота» з боку арбітра – перед волинянами запалали шість «гірчичників», два з яких переросли у червоні картки. У пасиві «Сталі» – одна червона картка.
Наразі «Волинь» уже зіграла 31 матч і з 47-ма очками перебуває на п’ятому місці турнірної таблиці, – повідомляє сайт луцького ФК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Хоча глядачі не побачили голів, але стали свідками «гри в одні ворота» з боку арбітра – перед волинянами запалали шість «гірчичників», два з яких переросли у червоні картки. У пасиві «Сталі» – одна червона картка.
Наразі «Волинь» уже зіграла 31 матч і з 47-ма очками перебуває на п’ятому місці турнірної таблиці, – повідомляє сайт луцького ФК.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Туристичний збір наповнює бюджет громади: чому власників житла на Світязі закликають працювати офіційно
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
17000 грн за 5 і більше випадків перевищення швидкості. У Раді готують нові штрафи для порушників ПДР
Сьогодні 19:28
Сьогодні 19:28
На Волині виявили іноземку, яка проживала без документів
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.