USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинян, які виїжджають на пікніки, можуть штрафувати

30 Березня 2020 14:26
Жителів Волинської області, які збиратимуться у кількості десяти людей, штрафуватимуть, оскільки це є порушення карантинних правил.

Про це йшлося 30 березня під час брифінгу у Волинській ОДА.

Так, журналісти поцікавилися, чи будуть через карантин штрафувати волинян, які їдуть відпочивати на природу та смажити шашлики.

Заступниця голови Водлинської ОДА Тетяна Щербак поінформувала, що наразі будуть діяти відповідно до карантинних правил.

«Якщо людей буде більше десяти і будуть масові скупчення, то будуть відповідні штрафи», – зазначила Тетяна Щербак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанин Показати IP 30 Березня 2020 14:47
Питання до муніципалів - де ви блін вчора були , коли в парку 900річчя Луцька (і не тільки там) гульдебас був? Чи за це не платять?
лучанка до Лучанин Показати IP 30 Березня 2020 18:01
Мали вихідний. Відпочивали, можливо, в тих же парках...
Барабашка Показати IP 30 Березня 2020 15:00
Що значить "можуть"? За недотримання карантину - штрафувати і крапка. Як розумом не доходить, то гаманцем точно дойде. Хватить соплі жувати. З таких штрафів взяти гроші на доплату пенсіонерам. І сусідам доносити, а не чекати поки через якийсь баранів заразу підхоплять. За один день в реанімації під апаратом ШВЛ 1000 гривень в день. За 9 днів 9000. Думайте люди, чи хочете за якийсь безвідповідальних осіб зі своєї сім'ї винести такі гроші.
Анонім Показати IP 30 Березня 2020 15:04
Схоже, сценарій Італії для нас НАЙКРАЩИЙ варіант розвитку подій, так як з таким відношенням до ситуації в нас ще гірше буде.
Олександр Показати IP 30 Березня 2020 16:18
Конфіскувати шашлики і бухло.
Читач до Олександр Показати IP 30 Березня 2020 20:53
На святе замахнулися..?
Ага до Олександр Показати IP 31 Березня 2020 12:58
Вийди геть, разбійник!