USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку дівчина різала вени і публікувала це в соцмережі

31 Січня 2020 11:13
У ніч на 31 січня, близько 3-ї години, у Луцьку на скорочений номер екстреного виклику поліції 102 надійшов виклик від громадянки, яка повідомила, що її знайома намагається вчинити самогубство через різання собі вен.

Дівчина розміщала фото з цього «процесу» в одній з соцмереж, також телефонувала товаришці і прощалась.

За вказаною заявницею адресою патрульні виявили 24-річну дівчину з порізаними руками і негайно надали їй домедичну допомогу до приїзду медиків, заспокоїли.

Потому супроводили швидку до медзакладу та повідомили про інцидент родичів дівчини.

У лікарні жінка отримала необхідну допомогу, однак від будь-яких інших пояснень відмовилась.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Хмм Показати IP 31 Січня 2020 11:31
Одне питання а ТОР вже нащо там? Що один патруль не зміг з правитися одною дівчиною?
Активіст до Хмм Показати IP 31 Січня 2020 14:33
завдання приходить по рації усім одразу, так, енний екіпаж його бере і їде відпрацьовувати, але якщо в тому районі є ще копи - неодмінно приїдуть (якщо звісно інших завдань немає) Тор виконує звичні для поліції функції, та має такі ж повноваження (хоч і краще екіперовані)
лучанин Показати IP 31 Січня 2020 11:32
позерка. хотіла б - порізала б
Макс Показати IP 31 Січня 2020 11:47
Мені одному здається що відео статті не відповідає?
Томас Мальтус Показати IP 31 Січня 2020 12:37
вени треба різати вздовж,а не впоперек...
Анонім Показати IP 31 Січня 2020 13:01
В псіхушку її.
Хідео Кодзіма Показати IP 31 Січня 2020 16:24
Навіщо стільки людей в квартирі, двое патрульних справитися не можуть?
Ірина до Хідео Кодзіма Показати IP 1 Лютого 2020 11:15
Тепер на один виклик їдуть 3 машини,мабуть бояться
Анонім Показати IP 31 Січня 2020 23:54
Так це ж Максана! Вона не вперше привертає увагу ЗМІ....
Бетмен Показати IP 1 Лютого 2020 10:31
Участники а молодь! Все забрали хайпу! Це люди називається природним відбіром! Хай дебіли самі себе скорочують! Шкода батьків, тому що дитині плювати на них раз вона зробила такий вчинок!
шлюха Показати IP 13 Лютого 2024 13:44
кончене?