USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинянка нокаутувала суперника на «Голосі країни»

10 Травня 2015 22:50
Волинянка Катерина Рибак пройшла до прямих ефірів «Голосу країни». Сьогодні, 10 травня, у «Нокаутах» вона здолала суперника. Про це інформує Волинський інформаційний портал.

Нагадаємо, волинянка Катя Рибак пройшла «Сліпі прослуховування» в шоу «Голос країни».

У «Нокаутах» Катерина Рибак боролася за місце у прямих ефірах із Георгієм Луценком. Хлопець виконав українську народну пісню «Ой чий то кінь стоїть». Натомість дівчина обрала зворушливу композицію Злати Огневич «На острове любви».

Тренери зауважили, що вокально Катерина Рибак була сильніша, втім Георгій Луценко розкрив свій талант із нового боку. Олександр Пономарьов віддав перевагу Катерині, а ось Тіна Кароль та Святослав Вакарчук вирішили, що кращим був Георгій.

Однак вибір зіркового тренера Потапа був на користь вокалістки з Волині.

Саме вибір тренера є вирішальним, тому наступного тижня Катерина Рибак даруватиме свою творчість вже у прямих ефірах «Голосу країни».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анджей Показати IP 10 Травня 2015 23:02
Тато пробашляв-Катю протягнули....
Григораш Показати IP 11 Травня 2015 05:47
Повністю і цілком згідний з Анджеєм!
волинянин Показати IP 11 Травня 2015 06:24
Чомусь мпене це не радує. Луценко, безумовно, сильніший. А це дівча якесь зовсім невиразне. Якщо це не так, киньте в мене каменем. До того ж нічого нашого в ній нема.
глядач Показати IP 11 Травня 2015 08:23
Нічого особливого, вірно відмітили, що під Злату заспівала.
читач до глядач Показати IP 11 Травня 2015 12:07
Чому під? Вона мала заспівати її пісню і вона це зробила!!! Що ви за люди з такою жовчю?!
Штефан, Луцьк Показати IP 11 Травня 2015 08:23
Дитина готуєтьтся до переїзду у Москву, як Т.Повалій, коли стане "першим голосом країни". Тато у неї багатий. Дуже. А у багатих питань національності не існує. Як і морально-етичних проблем. То ти Катерино співай, співай. Може, краще б по-китайськи заспівала у час російсько-української війни.
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Травня 2015 10:23
Наталя Семенівно, а може вам заспівати замість тої Рибак. Голос у вас мелодійний і зовнішність підходящяя, і вдягаєтеся як фотомоделя. Наталя Семенівно-заспівайте на Голосі України!
Штефан, Луцьк до Анатоль_ Показати IP 11 Травня 2015 10:42
Я як заспіваю, кнуряко, то ти сконаєш від переляку.
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Травня 2015 11:38
Просимо, Наталя Семенівно!
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Травня 2015 12:16
Ви, шановна Наталко Семенівно певно хотіли сказати-що від сміху, коли Ви заспіваєте шлягер?
новік Показати IP 11 Травня 2015 09:16
Так,дійсно,татко у неї митник, звик все за гроші вирішувати
Штефан, Луцьк до новік Показати IP 11 Травня 2015 10:40
Про тата, якщо це він, із нововолинського телефонного довідника: "Аптека Вестфарм № 1, Рибак Олександр Анатолійович". Ну, і т.д. - аптеки №№ 2, 3, 4, . Аптечний магнат.
патріот до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Травня 2015 12:05
У вас вже взагалі дах зїхав, що мають таку неповагу і жовч до людей! Це ж якими треба бути??? А самі чого варті у цьому житті окрім дописів недолугих?:)))
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Травня 2015 12:18
Пані Наталю Семенівну та мене-жаба душить, що то не ми співаїмо по конкурсах!
Анатоль_ до Анатоль_ Показати IP 11 Травня 2015 14:19
Люди добрі, то в пані Наталі Семенівни псевдонім такий "Штефан,Луцьк" то не дивуйтеся. Пані Наталя Семенівна у Нововолинську проживає₴
знаю до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Травня 2015 21:29
Тато нач таможні устилуг
лучанка Показати IP 11 Травня 2015 09:46
Щось мало віриться, щоб дитина миткика, батького якоі все маэ купу грошей і може багато чого купити, навчалася в технікумі на електрика. Панове, можливо ви помиляєтесь?
гість до лучанка Показати IP 11 Травня 2015 17:13
Вона учиться в нововолинському ліцеї, а не в технікумів і років не зовсім 18.
Я до гість Показати IP 11 Травня 2015 19:42
Чого ж тоді вона сказала привселюдно, що вчиться на електрика?
Однокурсник Показати IP 11 Травня 2015 10:00
А цей тато не вчився свого часу в педколеджі Володимира-Волинського і його за щось там скандальне виключили?
волиняка Показати IP 11 Травня 2015 12:02
От вона натура українська - обгадити ближнього, землячку! Заздрість безмежна! З такими у цій країні жити? Да ви сусіда зїсте або здасте з потрохами!!! А потім чомусь дивуватись, що таке в країні?! Це невиліковно...:(
знаю, що кажу Показати IP 11 Травня 2015 12:21
Та цей проект, як і попередні, - повна лажа! Можливість артистам без концертів і корпоративів заробити грошенят, видоївши їх із батьків тих, хто вирішив стати зіркою української естради...
Антон Показати IP 11 Травня 2015 14:59
Конкуренти з Білорусії , Росії виконували українські пісні, а вона -представник з Волині хоч рідну мову знає? В ефірі штокала по російски з помітним акцентом .
АнтонУ до Антон Показати IP 11 Травня 2015 16:31
Хоч трохи треба розумітись у шоу-бізнесі, а потім таке писати! Учасники з інших країн тим і хочуть взяти глядачів і суддів - заспівати українською, а ви так легко ведетесь!:) І через це хочете свою з г...м змішати? О-то люди... Сумно за таку країну з такими "коментаторами"!!!
Антон до АнтонУ Показати IP 11 Травня 2015 17:28
" хочете свою з г...м змішати " -це ви написали , а мабуть її не знаєте і прошу не розписуйтесь за всю Україну. А мова не йде про пісню , а про мову нашої волинянки.
ВІід Дніпропетровчан Показати IP 11 Травня 2015 17:32
Артем Федецький де б не грав, чи то у "Шахтарі", чи то у "Дніпрі", а це навіть не у Києві, завжди спілкується тільки украінською, якою б мовою до нього не звертались.Правильні вчителі у нього були і, звичайно, батьки, на відміну від цієі дівчинки, на жаль.
Читач Показати IP 13 Травня 2015 15:15
Скільки бруду у наших Волинян. Чому ви говорите про тата дівчинки. Катерина має чудовий голос і має повне право на перемогу. В сім'ї Арсенія Яценюка набагато більше коштів, але тим паче його дочка не перемогла...