Волинянку ошукали на 71 тисячу доларів, яку вона позичила на ведення бізнесу
60-річна місцева мешканка звернулась до працівників Ковельського відділу поліції. Вона повідомила, що її ошукали на 71 тисячу доларів. Про це інформують у прес-службі волинької поліції.
З’ясувалося, що заявниця ще у кінці 2013 року позичила знайомому, 31-річному ковельчанину, гроші для ведення бізнесу. З її слів, нині борг склав 71 тисяча доларів. Жінка звернулась за допомогою до правоохоронців.
У цей же день, до Луцького відділу поліції звернувся 36-річний житель одного із сіл Луцького району. Чоловік повідомив, що його ошукав на 1 тис. доларів під час продажу автомобіля «Опель» 32-річний лучанин.
Відомості зареєстрували у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події. Правоохоронці проводять перевірку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З’ясувалося, що заявниця ще у кінці 2013 року позичила знайомому, 31-річному ковельчанину, гроші для ведення бізнесу. З її слів, нині борг склав 71 тисяча доларів. Жінка звернулась за допомогою до правоохоронців.
У цей же день, до Луцького відділу поліції звернувся 36-річний житель одного із сіл Луцького району. Чоловік повідомив, що його ошукав на 1 тис. доларів під час продажу автомобіля «Опель» 32-річний лучанин.
Відомості зареєстрували у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події. Правоохоронці проводять перевірку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Cfif
Показати IP
22 Березня 2016 13:19
70 тисяч доларів заробити неможливо,тільки вкрасти.Як прийшли так і пішли з димком. таких не жаль
Хрен собачий до Cfif
Показати IP
22 Березня 2016 16:41
Неможливо заробити тоді, коли нічого не робити і сидіти скиглити на інтернет-ресурсах про своє тяжке нікчемне життя. А 70000 доларів, не така вже й велика сума по нинішнім міркам, якщо напнути пупа і мізки, то можна заробити чесною працею, а не крадіжками. :)
мама мія
Показати IP
22 Березня 2016 14:01
а може людина хату продала...мені її шкода...
толік
Показати IP
22 Березня 2016 16:33
за місяць не заробиш, а за декілька десятків років цілком реально якщо відкладати
пенсійний фонд
Показати IP
22 Березня 2016 19:03
побільше би таких бабусь і дідудсів
P.S. ....Бендер Ося не забутий
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Як фен-щітка допомагає сушити й укладати волосся вдома?
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Росіяни вночі запустили по Україні сім «Іскандерів» і майже 200 ударних дронів. Є постраждалі
Сьогодні 11:13
Сьогодні 11:13
Opel не пропустив Nissan: у Луцьку на Кравчука – ДТП
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
«Тобі ніхто не допоможе, мама за 600 км»: у елітному дитячому таборі в Україні спалахнув скандал
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.