USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Волинянка трьома автобусами незаконно везла понад 1000 пар взуття

31 Січня 2015 16:26
Сьогодні вночі прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг», що на кордоні з Польщею, виявили велику кількість контрабандних товарів, - повідомили у Держприкордонслужбі.

Прикордонники ініціювали поглиблену перевірку трьох мікроавтобусів, які намагалися перетнути кордон по «зеленому коридору». Незабаром підозри правоохоронців отримали підтвердження.

Під час проведення спільного огляду транспортних засобів виявили 1213 пар взуття, які 49-річна волинянка намагалась незаконно ввезти в Україну.

Товар передали представникам Міністерства доходів та зборів України.

Попередня сума оцінки товару склала 123 тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 31 Січня 2015 16:30
Людина старалась шоб люди купили собі хороше дешеве взуття. Тепер все консфійкуютт для жирних чинуш.
Анонім до дідо Показати IP 31 Січня 2015 17:35
Все незаконне (і всі) має бути покаране!
ввв до дідо Показати IP 1 Лютого 2015 17:18
людина хотіла заробити бабла зекономивши на податках - всерівно продавалаб по середній ринковій ціні
Факт Показати IP 31 Січня 2015 17:17
Хто знає де це конфісковане дівають?
знаючий Показати IP 31 Січня 2015 17:25
фіг там вони дишевше продадуть баригі базарні... собі більший навар мають .. і триндять шо долар виріс ітд
Керол Показати IP 31 Січня 2015 17:45
не дала на лапу от і має результат, ви думаєте в нас на базарі хоть щось легально ввезено?
ас Показати IP 31 Січня 2015 18:47
вже не беруть на лапу,відвикайте
Анонім до ас Показати IP 31 Січня 2015 22:55
Правильно, теперь "на лапу" не берут. Им прямо в карман кладут. А в подобных случаях, вполне возможно, что работает и безналичная система расчета. Будешь спорить? Тогда объясни. почему перевозилась абсолютно не законспирированная контрабанда?
111 Показати IP 31 Січня 2015 19:55
Цікаво, згідно оціночної вартості кожна пара взуття коштує близько 101,00 грн. Де ж це є таке польське взуття?
Цікаво до 111 Показати IP 31 Січня 2015 20:23
а звідки Ви знаєте, що воно польське?
Персіонер до 111 Показати IP 1 Лютого 2015 09:51
Готовий заплатити по 150 грн за пару.Дайте купити халяву
Владлен Показати IP 31 Січня 2015 20:05
Прикордонники молодці, а чому ні слова похвали нашій митниці? Чи їм як завжди не дали заробити?
до редакції Показати IP 31 Січня 2015 20:25
"трьома автобусами" та "трьома мікроавтобусами" то яг говорять в Одесі "двє большиє разніци"
кіно Показати IP 31 Січня 2015 22:03
Шкода! На кому доводиться " робити" результат. А де схеми контрабасного переміщення вантажу, які кришуються зверху..... не можна , навіть думати заборонено про будь-яку фіксацію. Все зрозуміло - за вікном люстрація. Не думаю, що буси "нічиї"!
777 Показати IP 31 Січня 2015 23:40
Мужні погранці, краще б на сході так москальські гумконвої бомбили, "герої" на простих людях відігруватися...
МІША Показати IP 1 Лютого 2015 14:27
Так і треба з тупими і наглими баригами, на шо розраховувала жіночка коли пхалася повним бусом в зелений коридор, думала ескорт ще приставлять? Була б мудріша, розкидала б на 5-10 машинок, і все б провезли "мурашки", а так задність погубила, і нехай!