USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Волиняни позбулися півтисячі бурштинокопачів із Рівненщини

26 Грудня 2015 13:23
Серед старателів розповсюдилась інформація про те, що нібито охорона вказаного місця забезпечуватись не буде. У Маневицький район прибуло близько 500 осіб, жителі Рівненської області, з метою здійснення незаконного видобутку бурштину.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

Так, 25 грудня 2015 року відбулась чергова ротація правоохоронців, які забезпечують охорону громадського порядку у місці, де незаконно видобували сонячне каміння.

Серед старателів розповсюдилась інформація про те, що нібито охорона вказаного місця забезпечуватись не буде. У Маневицький район прибуло близько 500 осіб, жителі Рівненської області, з метою здійснення незаконного видобутку бурштину.

Правоохоронці провели перемовини із рівнянами, після яких вони покинули територію нашої області.

– Спробу пройти на клондайк старателям чинили жителі села Вовчецьк. Але правоохоронці не допустили їх до здійснення незаконних дій, – повідомив тимчасово виконувач обов’язків начальника ГУНП у Волинській області Петро Шпига. - Охорону місця незаконного видобутку бурштину у Маневицькому районі забезпечує і буде забезпечувати близько 1500 тисячі працівників спецпідрозділів, Національної гвардії, представників добровольчих батальйонів та інших допоміжних служб. Ми не допустимо здійснення незаконного видобутку бурштину на території області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Галка Показати IP 26 Грудня 2015 14:29
правоохоронці повні імп*тенти у даній ситуації.
Водовоз Показати IP 26 Грудня 2015 15:33
Вот реально напугали,ваше ПОЗБУЛИСЯ, я уж грешным делом подумал,что тех старателей прикопали!А другие формулировки,что отсутствуют?
ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Грудня 2015 16:06
не афішуючи, закласти протипіхотні міни в ліс. Думю, від кількох летальних випадків від втрати "бурштинових" геніїв держава "не заметит потери бойца"і
Андрій до ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Грудня 2015 20:53
Тільки так можна закрити це питання
1 до Андрій Показати IP 26 Грудня 2015 22:09
свій теж скинь тварино)
1 до ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Грудня 2015 20:57
ти *, візьми людей на роботу дай зарплату. а мені дай свій моб) зустрінемся. я тобі розкажу про міни)
?? до ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Грудня 2015 21:00
дай моб, зустрінемся я тобі про міни розкажу. ти взагалі з головою не дружиш? чи то тобі від родини дісталося у спадок?
Анонім Показати IP 26 Грудня 2015 23:09
Гнати рівне з наших лісів! А як що ще нагліють на вила посадим
Анонім Показати IP 26 Грудня 2015 23:18
Знайте ви вже на мінах сидете ,це до вояк стосуеться ) Але ці міни вас ще поки що терплять.Наступає та хвилина міни зірвуться так що готуйтесь
Анонім Показати IP 26 Грудня 2015 23:23
Рівне сваліть з наших лісів ,вам мало своїх ?!!!!
аноним Показати IP 27 Грудня 2015 11:17
Хай Шпига краще розкаже скільки його вояки перекопали лісу за цей час