USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинянин підкорив Рим власною піцою

11 Лютого 2016 17:17
Волинянин Андрій Злотко підкорив Рим власною піцою, - йдеться у сюжеті ТСН.

«Піца від вчителя» - невеличка піцерія, розташована в історичній частині Риму. В меню – десятки видів піци, лазаньї, брускетів. Попиту на їжу не бракує.

До того, щоб відкрити власну піцерію Андрій ішов довго – майже 10 років. В Італію його забрала мама, щойно хлопець закінчив школу. Спочатку працював в піцерії і мив підлогу та нарізав овочі. Відтоді минуло десятиріччя. Він взяв в оренду піцерію, що занепадала, і перетворив її на успішний заклад.

Детальніше – у сюжеті.



Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що 28-річний чоловік у престижному районі Риму відкрив власну піцерію «Маестро-піца». У закладі, де пригощають італійською випічкою за традиційними і новими рецептами, завжди людно. Хоча, зізнається власник, у нього піца трохи дорожча, ніж у звичайних італійських ресторанчиках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 17:22
А скільки його земляків може поїхати в Італію повізі за 35 євро,щоб полюбуватися Італією і скуштувати його піцу?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 17:24
Щоб син відкрив свою піцерію в престижному районі,скільки прийшлося його мамі попрацювати на ,,непрестижних,,роботах?
Його мама до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 09:41
ПРАЦЮВАЛА і він ПРАЦЮЄ, а Ви лиш сидите у інтернеті та поливаєте усіх помиями. Спробуйте ПРАЦЮВАТИ і буде Вам щастя теж.
Лучанка Н. до Його мама Показати IP 12 Лютого 2016 17:23
МОЛОДЕЦЬ! Мама може пишатись своїм сином. На чужині власними силами, працею і розумом він стане ЛЮДИНОЮ! А на рідній землі без ХАБАРІВ нічого не відкрив би. Дай Бог йому успіху і постійних відвідувачів!!!!!!!
Україна до Його мама Показати IP 19 Лютого 2016 17:51
Всі їдемо в Італію
123 Показати IP 11 Лютого 2016 17:45
у нього піца трохи дорожча, ніж у звичайних італійських ресторанчиках. Бо я ХОХОЛ.
Фен Показати IP 11 Лютого 2016 19:29
Парень реально 10 лет пахал, начинал с самого дна, убирал, подметал готовил , доставлял и все остальное. Когда набрался опыта и собрал денег открыл пиццерию. 8 лет пацан работал, а вы мать опускаете. Благодарить её нужно что сына нормально воспитала. А земляки пусть тоже чёто делают и спокойно по визе за $35 едут к нему в гости, и пиццу по €30 кушают. А то что дороже это понятно, сами подумайте сколько рент в престижном районе стоит. Лучани, не будьте злыми;)
Ірина Показати IP 12 Лютого 2016 06:12
Молодець,хлопчина!
Валік Показати IP 12 Лютого 2016 10:13
Ша, заздрісні полішуки.
Катерина Показати IP 14 Лютого 2016 15:30
Як кажуть в Італіі - БРАВО синові , а мамі - ДВІЧІ БРАВА !!!