• USD 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.94

Волинянин здобув золото на чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів

20 Вересня 2021 22:06
17 вересня 2021 року місто Дніпро приймало відкритий чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів в рамках ІХ Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки.

У змаганнях понад 250 спортсменів з усіх куточків України вели запеклу боротьбу за чемпіонство у 8 жіночих і 8 чоловічих вікових категоріях, інформує пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Волинську області на чемпіонаті України гідно представив Бубнюк Олександр, здобувши золото у віковій категорії М-2 (35-39 років) у ваговій категорії 81 кг.