USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Волинянина посадили на 5 років за крадіжку шоколадок із «Сім23»

22 Липня 2022 22:40
Раніше судимий волинянин проведе за ґратами п’ять років за крадіжку шоколадок з магазину «Сім 23» у Луцьку.

Відповідний вироку виніс Луцький міськрайонний суд Волинської області.

Крадіжка трапилася 27 березня у магазині «Сім23» на вулиці Захарова, 7А. Неодноразово судимий волинянин взяв з полиць чотири шоколадки «Мілка» та покинув магазин, не заплативши за товар. Сума збитків – майже 300 гривень.

Читати ще: Лучанина, який обікрав АТБ на 350 гривень, посадили на 4 роки

У суді крадій визнав свою вину. Обираючи міру покарання, суд врахував ті факти, що обвинувачений відшкодував завдані збитки, потерпіла сторона не мала до нього претензій, однак злочинець мав судимості.

В підсумку волинянину призначили покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Волиняни Показати IP 22 Липня 2022 22:55
А взяточникам з ОДА пюрко в дупі запалили ! Ото, блін, Феміда !
Де тут правда Показати IP 23 Липня 2022 07:05
Одні мільони крадуть, і нічого. А тут за шоколадку - 5 років.
тут правда до Де тут правда Показати IP 26 Липня 2022 11:04
За шоколадку, маючи судимості. Те, що когось не покарали за один злочин, не означає, що когось іншого не треба карати за його
Лучанин Показати IP 23 Липня 2022 12:05
Добре,що не розстріляли на місці!Або могли,і повісити на шибениці привселюдно,як в середньовічній Європі?!Цікаво,а якщо цінники в супермаркетах не відповідають дійсності та,є "махлювання" вагою вагових продуктів,хтось нестиме подібну відповідальність? До речі,усі покупці перевіряють товарні чеки на їхню відповідальність,після здійснення покупок?
Обурена Показати IP 23 Липня 2022 19:40
Той продажний міськрайонний суд...все на гроші ведуться! Справедливість і не пахне! Хай з ними в житті поступають так само!
Анонім до Обурена Показати IP 26 Липня 2022 11:06
Він і до того мав судимості, вчинив злочин. Все просто.
Vip Показати IP 8 Липня 2023 02:33
Що це за закони? Водії, які збивають насмерть пішоходів, отримуючи 3-4 роки, або взагалі умовно. А людина взяла продукти на 400 гр, що взагалі тепер не гроші, і їй дали 5 років колонії...