Волиньрада виділить гроші для примирення ветеранів УПА і Червоної Армії
![](/files/news/2008/09-29/1798-1u.jpg)
Постійна депутатська комісія з питань духовності Волиньради підтримала проект рішення про виділення субвенції в рамках програми увічнення пам’яті 34 тисяч гривень для відкриття у Маяках Луцького району монументу примирення. Про це 29 вересня повідомляє репортер «Волинських Новин».
У Маяках планують «доробити» до стандартної совкової фігури радянського воїна ще стелу та пам’ятники повстанцеві і Матері-Берегині. На стелі будуть викарбувані імена як вояків УПА, так і ветеранів Червоної Армії, які народилися у Маяках. На це вже сільрада і Луцькрайрада виділили по 30 тисяч гривень.
Власне, роботи біля пам’ятника вже тривають і відкриття монумента примирення заплановане на 14 жовтня.
Водночас управління культури і туризму Волинської ОДА висловилося категорично проти будь-яких робіт біля пам’ятника. Мовляв, він є пам’яткою місцевого значення, тому змінювати його не можна.
Водночас із таким трактуванням не погодилися члени комісії облради і рекомендували сесії виділити субвенцію районному бюджету обсягом 34 тисячі гривень. А вже пізніше Луцька райрада спрямує їх безпосередньо Маяківській сільраді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Маяках планують «доробити» до стандартної совкової фігури радянського воїна ще стелу та пам’ятники повстанцеві і Матері-Берегині. На стелі будуть викарбувані імена як вояків УПА, так і ветеранів Червоної Армії, які народилися у Маяках. На це вже сільрада і Луцькрайрада виділили по 30 тисяч гривень.
Власне, роботи біля пам’ятника вже тривають і відкриття монумента примирення заплановане на 14 жовтня.
Водночас управління культури і туризму Волинської ОДА висловилося категорично проти будь-яких робіт біля пам’ятника. Мовляв, він є пам’яткою місцевого значення, тому змінювати його не можна.
Водночас із таким трактуванням не погодилися члени комісії облради і рекомендували сесії виділити субвенцію районному бюджету обсягом 34 тисячі гривень. А вже пізніше Луцька райрада спрямує їх безпосередньо Маяківській сільраді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.