USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинська ОДА купує комп’ютерну техніку в депутата Луцької міськради

18 Вересня 2018 12:45
Понад 178 тисяч гривень облдержадміністрація витратить на придбання лазерних принтерів у депутата Луцької міськради, підприємця Миколи Яручика.

Постачальника обладнання визначили у результаті відкритих торгів.

Йдеться про закупівлю 24 лазерних принтерів вартістю 178,494 тисячі гривень. Строк поставки товарів – до 31 грудня.

Також Волинська ОДА придбає 18 одиниць копіювально-розмножувального обладнання за 161,028 тисячі гривень та 15 багатофункціональних пристроїв за 188,292 тисячі у підприємця Петра Воскресенського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Вася Показати IP 18 Вересня 2018 12:36
банда і корупція !
! ! ! до Вася Показати IP 18 Вересня 2018 15:33
Питання в не в тому, у кого саме буде купуватись техніка, а втому чи прозорий конкурс і чи ринкова ціна, от і все.
Анонім до ! ! ! Показати IP 18 Вересня 2018 16:07
ти наївний чи що ? не знаєш як конкурси проводяться ?
Міськраді Показати IP 18 Вересня 2018 13:21
То купуйте й ви в нього, якщо в нього дешевше... Чи він відкати не платить?
лучани Показати IP 18 Вересня 2018 14:29
Ну і шо. Міськрада замовила ремонт тротуарів у депутата міськради.
Сергій Показати IP 18 Вересня 2018 20:02
Пам'ятаю Миколу ще менеджером на "Медії", тоді, десь в 94-96 роках купив собі перший комп. Пишу з ноутбука, який місяць назад купив в Яручика на "Апельсині". Між цими компами різниця більш ніж 20 років та ще шість комп'ютерів для себе та дітей. Плюс смарт-телевізор, чотири принтери, два цифрових фотоапарати, сканер та гора різної оргтехніки поменше. Яручик - людина, яка добилася сама теперішнього високого рівня. За це я його поважаю. Всі б фірми так якісно працювали.
Іван Показати IP 18 Вересня 2018 21:00
Ганьба таким баригам-депутатом!куди котимся?
Андрій Показати IP 19 Вересня 2018 12:16
Добре пристроївся,корупціонер.