USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинська пенсіонерка у суді добилася підвищення пенсії

10 Серпня 2017 12:34
Пенсіонерка подала до суду на Камінь-Каширське об'єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області, що знаходиться у Маневичах.

Про це йдеться в судовій справі, яку розглянув Маневицький районний суд, пише «Район.Маневичі».

Жінка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи та має 3 категорію.

Згідно ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» жінці мали б збільшити пенсію на 1% заробітку за кожен рік роботи понад встановлений мінімальний стаж роботи 15 років, але не вище 75 % заробітку.

Окрім того, страховий стаж пенсіонерки становить більше 55 років.

Суд прийняв рішення, що Камінь-Каширське об'єднане управління Пенсійного фонду України Волинської області протиправно відмовило пенсіонерці.

Їх зобов'язали збільшити пенсію на 1% заробітку за кожен рік роботи понад мінімальний стаж 15 років, але не вище 75% заробітку.

Також з управління стягнули 640 гривень судового збору на користь пенсіонерки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
скептик Показати IP 10 Серпня 2017 13:16
тих упирів з пісійного фонду треба на хліб і воду посадити, щоб людей не нам"хували
Громадянин 777 Показати IP 10 Серпня 2017 13:17
Не робіть новину, де її немає, таких позовів тисячі в судах області!!! Краще напишіть людям про суть справи, щоб інші знали і зверталися до суду за захистом своїх прав!!!
скептик до Громадянин 777 Показати IP 10 Серпня 2017 14:36
не будьте наївним. це зовсім не означає, що у інших справах суди приймуть таке ж рішення
Громадянин 777 до скептик Показати IP 10 Серпня 2017 17:43
Наскільки мені відомо, такого роду позови задовольнялися судами області, при цьому навіть апеляції управліннями Пенсійного фонду не подавалися!!!!!!!
скептик до Громадянин 777 Показати IP 10 Серпня 2017 19:09
номери справ в ЄДРСР не підкажете ?
скептик до Громадянин 777 Показати IP 11 Серпня 2017 10:57
що означає "мінус" ? ви не знаєте, що таке ЄДРСР, чи таких рішень просто нема ?
1 Показати IP 10 Серпня 2017 23:28
На Купітмана з інтернів похожа
світлана Показати IP 11 Серпня 2017 11:05
напишіть як пенсійне управління виконує рішення суду і чи всім пенсіонерам з рішенням суду зробили дорахування?