USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У бажанні звільнити Швидкого волиняни дійшли до президента

2 Квітня 2014 13:43
Представники низки громадських організацій та об’єднань активістів звернулись до керівництва країни з вимогою переглянути позицію міністра МВС України щодо призначення на посаду Волинського УМВС Віктора Швидкого.

Про це стало відомо під час прес-конференції представників громадських об’єднань та громадських організацій.

Свою позицію активісти висловили у офіційному звернені до в.о. Президента України Олександра Турчинова та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

«Громадськість Волинської області глибоко обурена ситуацією, що склалась із призначенням керівника УМВС у Волинській області та діями міністра внутрішніх справ Арсена Авакова», - йдеться у повідомлені.
Також у звернені зазначають, що незважаючи на різке несприйняття громадою, Арсен Аваков призначив Швидкого на посаду керівника УМВС у Волинській області. А згодом, коли внаслідок громадських протестів Швидкий все-ж написав рапорт на звільнення, мотивуючи це необхідністю зняти напругу у суспільстві, керівник МВС України відмовився його звільняти.

Активісти додають, що на посаду керівника обласної міліції є ряд інших кандидатур, які не викликають питань у представників громадськості. До офіційного звернення долучили резолюцію громадських слухань щодо обговорення кандидатур на посаду начальника УМВС України у Волинській області. У ній представники громадськості рекомендували Арсену Авакову призначити на цю посаду одного з кандидатів, які заявили про своє бажання претендувати на неї, та пройшли процедуру громадських слухань.
У звернені до Олександр Турчинова та Арсенія Яценюка активісти наполегливо просять втрутитись у ситуацію «і припинити свідоме чи несвідоме розгойдування ситуації в області, що має місце з боку міністра Авакова та патронованого ним Віктора Швидкого».

Наостанок активісти додали, що при необхідності готові вдатися до найрішучіших кроків у відстоюванні принципів та ідей Майдану.

Серед інших під зверненням підписались 14 громадських об’єднань та організацій.
Це представники обласної організації «Міжнародна Асоціація ветеранів УБОЗу», ГО «Ніхто крім нас», обласна організація Асоціація «Бізнес Волинь», «Самооборона Волині» «Автомайдан України», «Правий сектор» Волині тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Хто Показати IP 2 Квітня 2014 13:50
дав право писати - від усієї громадськості? Напишіть правду - у Швидкого зуб на Правий сектор, він не дасть нам нести світло люстрації (????) в маси і кваліфікує нашу діяльність відповідно до кримінального кодексу...
Психолог до Хто Показати IP 2 Квітня 2014 13:53
100%
Лучанин до Хто Показати IP 2 Квітня 2014 21:42
Дійсно, а хто цім недоумкам дозволяв писати від імені громадськості. Самі придурки зібрались в якійсь палаті, та сіли, як в кружку анонімних алкоголіків, а може це і є кружок анонімних алкоголіків під назвою "громадськість", від імені якого вони і написали лист.
Олесь Показати IP 2 Квітня 2014 13:53
Є у Асмолова мгарна пісня-",,ПОСМОТРИ НА ЭТИ ЛИЦА,,,_ СРАЗУ ПЫЛ СОЙДЕТ С ЛИЦА,,,!"
громада Показати IP 2 Квітня 2014 13:53
О пля... один "цвіт" громади Волині зібрався!:) Ржунімагу!!! Зараз біля МВС вас швидко пролюструють!:)))
правдоруб Показати IP 2 Квітня 2014 14:00
Президент якщо і буде, то можливо лише у червні, після другого туру виборів, а це в.о. - це якесь непорозуміння, яке зрадило Україну!!! То що вони написали і підписали - це "на село до Іванка". Вам ясно дали зрозуміти - як сказав і призначив Аваков - так і буде! Будуть ще всякі... вказувати! Це держава чи що???!!!
Мешканці міста Показати IP 2 Квітня 2014 14:01
Прохання даний лист розмістити в інтернеті, тому що є багато бажаючих громадян області підписатися під ним і долучитися до громадських організацій, висловивши свій протест щодо цього абсурдного призначення!!! Хабарників треба викорінювати!
Тарас Показати IP 2 Квітня 2014 14:02
Борімося - поборимо...
Бачу Показати IP 2 Квітня 2014 14:02
Бачу на фото падлюк та самозванцiв.... Де громада?
Як завжди.... до Бачу Показати IP 2 Квітня 2014 14:05
"Безмолствует..."
лучанка Показати IP 2 Квітня 2014 14:05
ці хлопці можуть зніматись в фільмах жахів без гриму Волинь неможуть представляти вурдалаки та інша нечисть
він до лучанка Показати IP 2 Квітня 2014 14:09
можливо вони і не всю громаду представляють, але чесно кажучи не хочеться швидкого. За швидким стоіть Бондар. Вам його хочеться?А взагалі то все поділили по квотам. Бондар особисто ні нащо не претендує, бо йде його несприйняття громадою, але за це пару посад для своіх виторгував. Цинічно, але це так.
Руденко до він Показати IP 2 Квітня 2014 14:17
Ми хотели Руденко... Но из-за муда*ков из Пьяного Сектора, будет Швыдкий...
Редакторам Показати IP 2 Квітня 2014 14:09
Пишіть коректні назви - не "волиняни", "сумнівна купка волинян"
Лучанин до Редакторам Показати IP 2 Квітня 2014 19:06
Не сумнівна купка волинян, а сумнівна купка гопникікв, які хочуть дорватись до корита, при тому ж Данильчук не з Волині, а так гастролер, якій сам хабарі брав коли перевіряв кіоскі, де продавці продавали пиво чи цигарки неповнолітним
Мв Показати IP 2 Квітня 2014 14:14
Паша+ Вова+ Сирожа..... зібрались і назвались.... громадськість Волинської області.... Хохма... чес слово
Лучани Показати IP 2 Квітня 2014 14:19
Не громадськість, а ЧЛЕНИ декількох угрупувань! Не примазуйтесь до нормальних людей, ви помилка природи, особливо ваш кукловод Дибільчук!
Ну ну Показати IP 2 Квітня 2014 14:27
"14 громадських об’єднань та організацій" : ПС - вроде не організація. Правда. Шайка. Інші - мабуть теж. Прохання десь ближче до правди писати. Зібралися банда та невідомо хтось з ними, хочуть робити у місті все шо захочуть, а тут є смілива людина, яка їм цього не дасть. Того і хвилюються пацани.
??? до Ну ну Показати IP 2 Квітня 2014 22:25
Це ви спілку Афганців називаєте шайкою і бандою? Цікаво а ви хто троль чи бот.
ува до ??? Показати IP 3 Квітня 2014 09:13
Гєра хабарник. Його треба в опу люструвати. Він так дер від альфи, що аж куфайка заверталася.
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 14:39
Не позорьте громадськість такими рож*ми
Свобода на смак Показати IP 2 Квітня 2014 14:41
Поверніть Руденка! Він єдиний хто міг протистояти не законним діянням ПС
??? до Свобода на смак Показати IP 2 Квітня 2014 22:22
А хто він, дайте якусь інфу про нього , ніколи не чув?
Луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 15:02
А Данильчук побрився :)))))))))))
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 15:04
Чим більше обс*рають правий сектор, тим більше переконуюсь в правильності його ідей.
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 21:21
Ну тоді скажи:"Слава Гітлеру і Сталіну!". Хулє, тоже обсирають по чому світ стоїть, а пацани "к успєху шлі", як і ці відморозки.
лучанин до Луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 15:08
Я думаю, йому(Данильчуку) невдовзі побриють навіть маківку
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 15:10
Поясніть хтось будь-ласка, які гріхи інкримінують генералу Швидкому? Тоді можна про щось судити,а не так гнати всіх.Є посада начальника УМВС в області і хтось має займати.А охороною громадського порядку має займатись уповноважений орган держави-саме міліція.Громадські організації повинні допомагати і звичайно контролювати.Це аксіома..Ну і Закони держави мають дотримуватись всі, інакше анархія і розпад держави.
Народна довіра Показати IP 2 Квітня 2014 15:13
коментар було видалено
лама Показати IP 2 Квітня 2014 16:18
двічі в одну річку не увійдеш, а бистрий вже втретє бродом ходить у волинь. невже випускників академій міліцейських немає, щоб керувати якоюсь обласною управою? а все тому, що кардони з європою, києву потрібно баблики, ось і пригнали швидкого - уже бито-бритого та бравого хлопаку - їх збирати. правий сектор вірно робить, що не дає спокійно дихати усякій бандоті у владному кріслі. молодці, так тримати, ось тільки не здавайтеся та не продайтеся
??? до лама Показати IP 2 Квітня 2014 22:18
Підтримую Вас, лаконічно і влучно сказано, єдине не радує, що все сказане Вами - правда!!! Геть хабарників і хапуг з Волині. Слава Україні!!!
лана Показати IP 2 Квітня 2014 17:11
Геть з Волині цього хабарника!!!!!!!!!!!!!!
у Показати IP 3 Квітня 2014 09:09
Гєра - ти ж взяв 10 касарєй від митника і влітав в ворота убозу щоб тебе альфа не прийняла. Який ти нафіг чистий і прозорий. На нари!
валерій Показати IP 3 Квітня 2014 21:58
суки ментовські,скільки ви ще бруду будете лити на ПС,Самооборону,Автомайдан та інших,якщо є притензії приходьте на Віче і з трибуни кажіть
Авакову Показати IP 6 Квітня 2014 08:32
Верніть будь - Ласка Швидкого))))