• EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Волинські легкоатлетки вибороли призові місця на чемпіонаті України

9 Лютого 2021 16:28
Волинські спортсмени вибороли 5 нагород на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 років народження, який проходив 6-8 лютого в Сумах.

Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Зокрема, золоту медаль здобула Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м, з результатом 13:29,11. Також золоту медаль виборола Юлія Петрик у бігові на 3000 м, з результатом 4:47,57. Срібну медаль легкоатлетка здобула у бігові на дистанції 1500 м. Срібною призеркою стала Оксана Лук’янович у спортивній ходьбі на 3000 м. Бронзову нагороду у бігові на 3000 м здобула Катерина Причиніч.

Зауважимо, що в командному підсумку серед ДЮСШ Любешівська ДЮСШ посіла перше місце.