USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95

Волинські легкоатлети здобули 5 золотих медалей на всеукраїнських змаганнях з метань

12 Жовтня 2021 22:48
9-10 жовтня 2021 року в Мукачево пройшли Всеукраїнські змагання з метань пам’яті Заслуженого тренера України Євгена Сюча.

Турнір став першим етапом Кубка України з метань 2022 року, інформує пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Участь у змаганнях взяли 137 метальників і метальниць з 24 областей України та міста Києва. З них 66 боролися в секторах для штовхання ядра, 36 – метання списа, 61 – метання диска, 32 – метання молота. Атлети розіграли нагороди як серед дорослих, так і у вікових категоріях U23, U20, U18 i U16.

Волинські легкоатлети на змаганнях показали неймовірні результати, здобувши в скарбничку області 5 золотих медалей.

Зокрема, у метанні молота чемпіонами стали: Артем Черкашин серед юнаків молодших, Євген Літвін серед юнаків старших, Юлія Шатохіна серед юніорок, Олена Хамаза серед молоді та Ірина Климець серед дорослих.