USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські майданівці шукатимуть справедливості у Генпрокуратурі

3 Червня 2015 12:44
Двоє волинських майданівців разом із волонтерами наразі працюють над тим, щоб винних притягнули до відповідальності – покарали тих, хто розстрілював на Майдані.

Про це у мережі опублікувала Наталія Соколова.

Так, вона пише, що заручившись кваліфікованою юридичною підтримкою вони подадуть заяву до Генеральної прокуратури. Волиняни прагнуть відновити справедливість – «ЧОМУ НЕ ПОКАРАНІ ТІ, ХТО ІХ РОЗСТРІЛЮВАВ».

«Який приємний сюрприз. З квітами) до мене на роботу в Києві прийшли 2-є волинських майданівців, які були важкопоранені на Майдані 20 лютого 2014 року: Тимур Мустафаєв з Торчина (вивозила його реанімобілем з 17-і лікарні) і Петро Лукашевич (транспортувала з 10-і Київської лікарні на Луцьк). Хлопці веселі, позитивні, щирі. Петро вже встиг і в АЗОВІ повоювати...

Мають дітей і дружин, ні про що не жалкують. Та прагнуть відновити справедливість - ЧОМУ НЕ ПОКАРАНІ ТІ, ХТО ІХ РОЗСТРІЛЮВАВ???(( Зараз відновлюємо їм довідки з київських лікарень, подаємо заяви у Генеральну прокуратуру...», - йдеться у повідомленні.

ЯКИЙ ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ)).З квітами) до мене на роботу в Києві прийшли 2-є волинських майданівців, які були важкопоранені...

Posted by Наталія Соколова on 3 червня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 3 Червня 2015 13:16
Вони що, дійсно бажають посадити губернатора Одещини?
да Показати IP 3 Червня 2015 13:24
А яке життя вони принесли з майдана. Кого треба судити люди скоро розберуться....
АНОНІМ 2 Показати IP 3 Червня 2015 13:32
А при чому тут Саакашвілі?)
Анонім до АНОНІМ 2 Показати IP 3 Червня 2015 17:31
А при тому, що снайперів готували в Грузії. І це сказала нинішня грузинська влада.
ні до да Показати IP 3 Червня 2015 13:34
вони звалили режим Януковича!! і це реальний подвиг!!!
Анонім до ні до да Показати IP 3 Червня 2015 17:32
І що цим досягли?
ВОНО Показати IP 3 Червня 2015 13:40
педріотів Майдану озброїти і кинути на звільнення Марьїнки, щойно захопленої ворогом
ВОНА до ВОНО Показати IP 3 Червня 2015 14:12
У тебе кисіль замість мозгів, зразу видно - ти примітивна свиня, не обтяжена інтелектом і адекватним розумінням подій.
ВОНО до ВОНА Показати IP 3 Червня 2015 14:19
шо страшно? то тобі не камінням і коктейлями в Беркутів кидатись доки вони за щитами ховаються
Торчин Показати IP 3 Червня 2015 14:42
Шукаєш правду .... Напиши правду .... На який майдан ти їхав Тимур ...???? Тебе возили регіони мітингувати на антимайдан . Атепер ти герой і шукаєш справедливості .? Повезло в метушні перебігти на іншу сторону майдану ... Антигерой ....
А до Торчин Показати IP 3 Червня 2015 15:29
А він громадянин України чи Азербайджану? По прапору на футболці Баку його столиця.
Торчин до А Показати IP 3 Червня 2015 17:18
Хто по національності Тимур Мустафаєв не знаю . ( він зліва ) на фото .
Патріот до Торчин Показати IP 15 Червня 2021 01:25
А ти спитай його в очі чи слабо??? Ти можеш тільки тут писати.