USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинські мобілізовані - про бій під Волновахою

30 Травня 2014 18:29
На півсотні військових було лише 9 бронежилетів - розповідають волиняни, яких обстріляли під Волновахою.

Зауважимо, що зараз у Луцькому гарнізонному військовому госпіталі перебуває 5 осіб, які безпосередньо були під час обстрілу блокпоста українських військових під Волновахою, що на Донеччині. А в цілому на лікуванні в медустанові нині сто мобілізованих. Про участь у бойових діях на Cході України волиняни розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини.

«Усе розпочалося десь о 4.30. Перші вистріли були у постових, яких одразу і вбили, й по офіцерській палатці та по медичних машинах. У нас було невигідне положення, адже ми були в низині, а обстріл «в лоб» вели терористи з дороги, яка на підвищенні. У нас був поганий огляд. Окрім того снайпери стріляли з боків. Швидше за все – це були росіяни, бо в місцевих є певний акцент, а ті говорили просто російською. Місцеві не давали нам нормально окопатися, з ними цілими днями начальство проводило бесіди. Загалом, місцеві добре ставилися до нас, хоча були й такі, які казали, що у них тут все добре й дивувалися чому приїхали українські військові. Після обстрілу терористи швидко сіли в авто й поїхали, нас не добивали. Вони ще хотіли забрати БТР, однак з нього був вийнятий акумулятор, вони не могли завести техніку, тому просто підірвали», - розповіли солдати.

«У нас була хороша підготовка, ми багато стріляли на полігоні, але нас вчили воювати в полі, а не на блокпостах. Для цього потрібен спеціальний вишкіл», - пояснює замкомандира взвода, молодший сержант В’ячеслав.
Лікарі кажуть, що через два тижні мобілізовані підуть на поправку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 18:37
"Усе розпочалося десь о 16.30" А как же то, что их накормили вечером местные крестьяне? А сколько времени потребовалось на их зачистку? Ведь вертолеты прилетели ДНЕМ, вы все это видели.
Лучанин до Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 21:18
Одним словом, начальство Штабу ЗСУ вже мозгі хлопцям почистило. Говорять повний брєд. Хоча б за ради загинувших колег солдатів не брехали, а розказали правду, та не виправдовували маріонеток хунтовської влади.
Дончанин до Лучанин Показати IP 30 Травня 2014 21:29
Не осуждай ЭТИХ ребят. Добро?
Петро Показати IP 30 Травня 2014 18:37
Почалось о 16-30 чи о 4-30...
до петра до Петро Показати IP 30 Травня 2014 23:54
о 4.30
Наталія Показати IP 30 Травня 2014 18:39
Щось нічого не зрозуміла. Казали ж, що все почалося зранку, десь о години 5-тій. Тут кажуть, що о 16:30.
ОЛЯ до Наталія Показати IP 30 Травня 2014 18:51
коментар було видалено
Питання Показати IP 30 Травня 2014 18:40
На півсотні військових було лише 9 бронежилетів - де бабкі, які відправляли на 565? Чого так мало бронижилетів?? НА що гроші блін пішли!
Дончанин до Питання Показати IP 30 Травня 2014 18:48
"Фонд, собиравший деньги для семей «Небесной сотни», неожиданно их «потерял». Как сообщил народный депутат Верховной Рады (ВР) Владимир Арьев, к нему обратились сотники майдана, которые чрезвычайно удивились, узнав, что благотворительный «Фонд громади Приiрпiння» проделал непонятную им манипуляцию с собранными по всей Украине деньгами. В общем директор фонда Анастасия Попсуй оставила на счету фонда всего 40 гривен из собранных 52 миллионов." Не там ли и денежки, упомянутые тобою?
Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 18:45
1) "Швидше за все – це були росіяни, бо в місцевих є певний акцент, а ті говорили просто російською." - а)ребята стояли возле ГРЕЧЕСКОГО села. б)как можно определить акцент тех, кто в тебя стреляет? 2)"Місцеві не давали нам нормально окопатися, з ними цілими днями начальство проводило бесіди. Загалом, місцеві добре ставилися до нас, хоча були й такі, які казали, що у них тут все добре й дивувалися чому приїхали українські військові." Я не понял, местные к ним относились нормально или не давали даже окопаться? И о каких целых днях идет речь, если они прибыли вечером, а утром на них напали?
Анонім до Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 21:47
Засеянные поля перерывать окопами не разрешали.
+))) Показати IP 30 Травня 2014 18:51
коментар було видалено
Володимир до +))) Показати IP 30 Травня 2014 18:58
Шукайте коріння в Естеті та в Столяра.
я Показати IP 30 Травня 2014 19:19
дивно все це якось...
Анонім Показати IP 30 Травня 2014 20:03
коментар було видалено
Юлия Показати IP 30 Травня 2014 20:10
Скажите, есть новости от 5 ребят, которые были на лечении в донецкой травматологии? Трое были в отделении микрохирургии глаза?
сашок Показати IP 30 Травня 2014 20:15
коментар було видалено
Медбрат Показати IP 30 Травня 2014 20:53
В божевільні,що знаходиться в с.Ліпіни,підключили безкоштовно інтернет.Доступ отримали Дончанин-полішук,Гот,Мариуполь....
Ірина до Медбрат Показати IP 30 Травня 2014 20:57
ні, дончанин пише іноді нормальні речі, правда, "со своей колокольни", але ми на нього за це не ображаємося. Він для нас тут вже як рідний :)
Медбрат до Ірини Показати IP 30 Травня 2014 21:08
Дочанин він же наш волиняка-провокатор!Уважніше прослідкуй його коментарі,дуже орієнтується про події на Волині.А про те,що інколи нормально пише,так ліки діють!
Дончанин до Медбрат до Ірини Показати IP 30 Травня 2014 21:44
"дуже орієнтується про події на Волині" - Что плохого в том, что я кое что знаю и об вашей жизни? Ну а почему много внимания уделяю погибшим под Волновахой ребятам? Они погибли на моей малой Родине. Я сам родом из тех мест.
Ірина Показати IP 30 Травня 2014 21:09
До речі, дончанин, а ви були на Волині? :)
Дончанин до Ірина Показати IP 30 Травня 2014 21:38
К сожалению не был. Даже по страничкам этого сайта, описывающим вашу культурную жизнь, видно, что у вас самобытная земля.
Ірина до Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 21:49
Знаєте, я сподіваюся, що незабаром цей жах скінчиться і ми, такі різні і водночас такі однаково нещасні, нарешті порозуміємося.
вік до Ірина Показати IP 30 Травня 2014 21:59
Такі різні і будемо їздити один до одного в різні країни бо інакше не буде.
Медбрат до Маріуполь Показати IP 30 Травня 2014 22:14
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Травня 2014 23:10
генералів, які послали непідготовлену частину у район бойових дій - під суд !!!!!!!
мариуполь Показати IP 30 Травня 2014 23:20
да не стояли они на трасе Мрииуполь - Донецк
у МИНУЛОМУ Показати IP 30 Травня 2014 23:43
а чого ні-кого не здивувало те, що в госпиталі 5 поранених і біля 100 просто мобілізованих. "5"-ви герої. "100"- що обі**алися?
до у МИНУЛОМУ до у МИНУЛОМУ Показати IP 31 Травня 2014 14:58
А що не чули як їх "добровільно" мобілізовували серед ночі і не дивлячись на стан здоров'я!!!! чого дивуватись що лежать зараз у госпіталі з різними загостреннями набутих хвороб!!!
мариуполь Показати IP 30 Травня 2014 23:56
стреляли... только что .. у меня под окнами
луцк1 Показати IP 31 Травня 2014 10:55
мужикі Ви горловне поправляйтесь!! а те що ви ногорите на пресу то понятно що вам сказали так говорити.(даже не всі східнякі відрізнять говір рускіх с іхнім.не то що західним)так що поправляйтесь а правда колись випливе!
депутатам Показати IP 31 Травня 2014 13:16
говорите правду . полуголодные солдаты выживают там благодаря поддержке местных жителей и что купят в магазине на свои 1300 и меньше.500 броников подареных бизнесменами на пять тысяч насильно увезенных детей это капля.а где деньги собранные людьми. наверное на свои выборы богачи потратили. верните детей назад домой.а военком с рожей толще за танк пусть берет сосунка подполковника .откупившихся. героев с правого сектора спрятавшихся в лесах полессяи автомайданом вперед туда в донецк. в отличие от полуголых ребятишек с сел у у них есть все и броники и оружие и хорошо обучены западными спецами за многие годы.АУ Данильчук едь воюй с себе подобными а не бабкам с дома престарелых лапшу вешаеш.
Володимир Показати IP 31 Травня 2014 20:30
Хлопці не хочуть чи бояться говорити правду. Цю колону 51 мехбригади місцеві селяни сприйняли вороже, їх пікетували кількасот місцевих, тому блок-пост зовсім не був обладнаний, банда до 20 озброєних диверсантів приїхала на 3 реквізованих в приватбанку інкасаторських машинах та 2 внедорожниках о 4.05 і зразу розстріляла вартових, сплячі солдати оборонялися хаотично, з 55 військових лише 9 залишилися неушкодженими, 17 були вбиті, в т.ч. комбат, решту поранені, два БТР підірвані. За цю операцію ще понесуть відповідальність не лише бандити, а й безвідповідальні організатори