USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Рекордна партія: волинські митники пропустили бурштину на 54 млн, його затримали поляки

29 Травня 2019 13:39
Вдруге за тиждень польські прикордонники на пункті пропуску «Дорогуськ», який межує з волинським «Ягодином», затримують нелегальні вантажі бурштину. Цього разу партія виявилась рекордною – понад 400 кілограмів, загальною вартістю близько 8 мільйонів злотих (~ 54 млн гривень).

Про це повідомляє офіс митно-фінансової служби в Любліні.

Контрабанду виявили співробітники Державної податкової адміністрації при перетині кордону в м. Дорогуськ. Повідомляється, що це рекордна партія бурштину, яку затримали на польському кордоні за декілька років.

Працівники одного з департаментів митниці при перетині кордону направили вантажівку на рентген і при обшуку між мішками з легально ввезеними товарами в напівпричепі офіцери виявили 400,45 кг бурштину, який водій намагався контрабандним шляхом провезти в Польщу без сплати податків.

В мішках був як сирець, так і якісні оброблені зразки – рідкісні та великі. Водій транспортного засобу, громадянин України, стверджував, що нічого не знав про незаконний вантаж і всіляко заперечував свою провину. Триває слідство.

Як повідомляють польські митники, це рекордна партія бурштину, затримана за останні роки польською митницею і казначейською службою. Для порівняння, за весь 2018 рік офіцери Люблінської митниці та казначейства завадили контрабанді 460 кг бурштину.
Нагадаємо, що за останній тиждень це вже другий випадок, коли польські митники виявляють контрабанду бурштину в автівках, які їдуть через волинський пункт пропуску «Ягодин». 24 травня стало відомо, що працівники Департаменту митної дорожньої служби в польському Дорогуську виявили 35-кілограмову партію бурштину, яку чоловік перевіз через пункт пропуску «Ягодин». Необроблене каміння чоловік приховав в паливному баку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
1 Показати IP 29 Травня 2019 13:47
А прикордонники ті самі
123 до 1 Показати IP 29 Травня 2019 13:53
Щось останнім часом зачасто це все. Чомусь оживились контрабандисти і понаглішали, пруть все вантажівками! Чому б то?
Бюджет до 1 Показати IP 30 Травня 2019 18:58
.Таможня дала добро...
Дід Ведун Показати IP 29 Травня 2019 13:48
От поляки молодці! і нашо їм копалини!, якщо можна вилучати в дохід держави!
Дід Звиздун до Дід Ведун Показати IP 29 Травня 2019 13:54
Зате які котеджі в наших митників, А? Ви не бачили, то поцікавтесь, і котеджами, і достатками, і іншими статками, - мають все, бізнеса, ресторани, і т. д.
123 Показати IP 29 Травня 2019 13:53
Поляки - молодці ! Дбають про наповнення бюджету, а наші митники подбали про власні кишені.
Анонім Показати IP 29 Травня 2019 14:08
Хтось влетів!!! Нормально
Оптимістка Показати IP 29 Травня 2019 14:08
митники про свій карман дбають. вчора певно файно з прикордонниками святкували. А слона то и незаметили...
Остап Вакарчук Показати IP 29 Травня 2019 14:08
Наші митники завжди були хабарниками та корупціонерами. За хабарі, що отримують під час несення служби не тільки бурштин пропустять, - матір рідну продадуть та Україну в цілому. Позор та презирство.
Питання Показати IP 29 Травня 2019 14:22
А які стягнення наклали на митників???? Поміняти треба всіх!!!! За такі речі повинна бути кримінальна відповідальність з конфіскацією майна, бо бурштин - дорогий. Це вже не перший випадок. Опублікуйте статтю кого покарали за минулі випадки ! ?
К.лучанин Показати IP 29 Травня 2019 14:39
ХА-ХА-ХА!! Воділа вмикає дурня, коли говорить що нічого не знав про вантаж і чим завантажили авто. Та він зобовязаний все знати що везе! Йому через дві митниці проїжджати. Його провина є і то серйозна.
Пропозиція Показати IP 29 Травня 2019 14:48
Було б добре зобовязати митників 54 млн. повернути в Державний бюджет України. Як би це запровадили то був би порядок.
Голова Показати IP 29 Травня 2019 14:52
Щось нашим митникам не везе.
володимир Показати IP 29 Травня 2019 15:21
водію грузять палєти а що в палєті він не може знати
Дед до володимир Показати IP 29 Травня 2019 18:37
Зачем ему знать? Наоборот,если знает, может выдать даже поведением. Да и что бы он зная поменял у стражей границы ( в отличие от приграничников ).
Петро Показати IP 29 Травня 2019 20:54
ЛЮДИ РОБОТЯЩИ,БУРШТИН МОЗОЛЯМИ ДОБУВАЮТЬ, А ОТ МИТНИКИ ПРОДАЖНІ
Кримінал Показати IP 29 Травня 2019 21:36
Митники та прикордонники вчинили злочин, передбачений. ч.3 ст.364, 367 КК України . Санкція - від 5 до 12 років з конфіскацією. Де реакція відповідних служб ? На цій сраній митниці за місяць порядок навести можна, тільки нікому це не потрібно.
Нуну до Кримінал Показати IP 30 Травня 2019 09:19
Но но, спокійніше! У нас кінець епохи бідності!!!
исс Показати IP 30 Травня 2019 03:33
хто здає полякам наших ділових людей) потрібно копати тунель.
Порада Показати IP 30 Травня 2019 09:44
З винних потрібно стягнути збитки завдані Державі. Заставити ці мільйони повернути в бюджет, а якщо будуть плакати що бідні то нехай майно яке оформлене на родичів продадуть і розрахуються. Якщо будуть фінансові стягнення то буде порядок.