• EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Волинські спортсмени здобули 6 медалей на чемпіонаті України з жиму лежачи

9 Квітня 2021 17:05
6-9 квітня 2021 року в місті Хмельницькому проходив чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат та ветеранів. Як повідомляє тренер Олег Хом’як, спортсмени команди «Volyn Strength» здобули 6 медалей різного ґатунку.

Мотрунчик Оксана у ваговій категорії 47 кг здобула золоту медаль, віджавши штангу лежачи 102,5 кг і встановила рекорд України та виконала норматив майстра спорту України.

Золоту медаль виборола Ведмідь Оксана у ваговій категорії 52 кг, підкоривши вагу 143,5 кг та встановивши рекорд України.

Чемпіоном України став також Малкуш Михайло у ваговій категорії 59 кг з результатом 180 кг.

Сергій Деняк серед ветеранів другої вікової групи у ваговій категорії 105 кг став чемпіоном України та абсолютним чемпіоном України серед ветеранів М2.

Срібною призеркою стала Бабіляс Софія у ваговій категорії 69 кг, підкоривши штангу ваго 110 кг.

Бронзову сходинку п’єдесталу посів Гринь Тарас у ваговій категорії 74 кг з результатом 200 кг.

Вітаємо усіх переможців і тренера та бажаємо нових спортивних завоювань!