USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Волинські силовики отримали наказ виступати

24 Січня 2014 12:41
Активісти, які блокують військову частину на Лідавській у Луцьку, розповідають, що сьогодні, 24 січня, волинські силовики отримали наказ виступати до Києва.

Про це повідомила матір одного з військовослужбовців.

«Син подзвонив і сказав, що сьогодні отримали наказ. Там ніхто не хоче їхати, але наказ є наказ», - каже жінка.

Євромайданівці кажуть, що на місце приїжджала експертно-криміналістична служба. Утім, протестувальники їх не пропустили і дали відпір.

Поки що силовики тренуються на плацу. Вони грюкають у щити та формують оборонні та наступальні фігури, інформує власкор Інформаційного агентства Волинські Новини. За парканом чути рев мотору.

Нагадаємо, волиняни вже кілька діб блокують військову частину в Луцьку. Люди забарикадували виїзди з частини і цілодобово чергують біля барикад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Я Показати IP 24 Січня 2014 13:01
Захарченко Віталій Юрійович 067-440-00-11 Кернес Геннадій Адольфович 050-323-04-03 Лукаш Олена Леонідівна 050-312-11-51 Портнов Андрій Володимирович 067-410-29-46 Бойко Юрій Анатолійович 067-190-22-22 та 067-657-55-55 Семиноженко Володимир Петрович 050-331-11-50 Клюєв Сергій Петрович 050-410-30-03 Олійник Володимир Миколайович 067-470-60-60 Герман Ганна Миколаївна 050-348-74-60 Ківалов Сергій Васильович 050-490-43-03 Кінах Анатолій Кирилович 067-465-86-68
читаючий до Я Показати IP 24 Січня 2014 13:18
а телефони опозіціонерів слабо?чи боїшся " мирних"протестуючих?
читаючий до Я Показати IP 24 Січня 2014 13:19
а телефони опозіціонерів слабо?чи боїшся " мирних"протестуючих?
lutchanka до читаючий Показати IP 24 Січня 2014 13:32
Що - заржавів і заїло - чи сам себе в цьому переконуєш?
Вік Показати IP 24 Січня 2014 13:47
Ти не читаючий , а заїкаючий
читаючий до Вік Показати IP 24 Січня 2014 18:19
заікаючий твій тато,а в тому що заглючив сайт я не винен,то де номери "героів"опозіціонерів?воаді вони відомі,то озвучте для мас,чи очко грає
мама Показати IP 24 Січня 2014 13:58
Великий гурт жінок-киянок (сини окремих з них вже у владному полоні) з транспорантами-благаннями, плакатами-молитвами, серцями розбитими прийшов сьогодні на Грушевську й ледь не повністю оточив-захопив беркутівсько-вевеешну залогу, співаючи з гіркими сльозами на трагічних обличчях: "навколішки впадаю -- сина визволяю..."
Батюша Показати IP 24 Січня 2014 14:39
Герої не забудьте ще 2 камази гробів з собою взяти
Д до Батюша Показати IP 24 Січня 2014 14:48
Уточніть будь ласка для кого?
111 Показати IP 24 Січня 2014 16:36
що за армія виїхати з частини не можуть- люди не пускають, а дубинки нащо вам подавали??? а якщо завтра війна і буде справжній ворог зі зброєю-- по норам похаваєтесь!!! вам тільки сплячого бомжа пятером ганяти. БОЯГУЗИ