USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Військові капелани Волині об’єдналися у громадську організацію

29 Серпня 2016 19:33
Урочисті збори новоствореної громадської організації «Військові капелани Волині» відбулися у Луцьку сьогодні, 29 серпня.

Про це повідомляє «Волинська правда».

Ця спілка, до якої увійшли священики Волинської єпархії УПЦ КП ( які несуть або несли послух капеланів у ЗСУ та інших збройних формуваннях України у зоні АТО), утворена з благословення митрополита Луцького і Волинського УПЦ КП Михаїла, була зареєстрована 19 серпня. Її очолив протоієрей Михайло Бучак.

29 серпня урочисті збори новоствореної організації розпочалися із короткого молебня та освячення її прапору у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька. Богослужіння звершив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

«Головним завданням капеланів є духовна опіка над нашими військовими, які нині захищають Україну, і над мирними мешканцями, які там живуть, їх підтримка. Я закликаю на вас Боже благословення, нехай Господь допомагає вам», - сказав митрополит Михаїл.

Після освячення прапору захід продовжився у приміщенні ВПБА. Як зауважив голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак, головним завданням цієї спілки є координація дій військових капеланів, впорядкування ротацій священиків, які несуть цей послух у війську.

До слова, почесним головою ГО «Військові капелани Волині» обрали керуючого Волинською єпархією УПЦ КП митрополита Луцького і Волинського Михаїла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Андрій Показати IP 29 Серпня 2016 21:16
Ну і показуха. В дусі КПРС СРСР. А мудрик що там робить? Гріхи замолює, замполіт?
Волинь до Андрій Показати IP 29 Серпня 2016 22:02
Дурень ти, ці капелани багатого варті. А Мудрик зробив для АТОшніків дуже багато...
Глас Показати IP 29 Серпня 2016 23:21
Чергове шоу. Як вже вони огидні ті попи на чолі з мишком. Зруйнують су* и православ'я , а потім і християнство.
Волонтерка Показати IP 30 Серпня 2016 08:32
Люде, чого ви такі злі?! Я знаю багатьох капеланів, які на передовій допомагали хлопцям і вірою укріпляли їх дух. Захотіли об'єднатись - хай об'єднуються. Не слід власною жовчю обливати людей про більшість з яких ви нічого не знаєте.
Андрій до Волонтерка Показати IP 30 Серпня 2016 09:31
"Захотіли об'єднатись - хай об'єднуються." Вірно, але без тих понтів. Справжні капелани піклуються про душевний стан своїх солдат, а не позують перед камерами на потіху Михаїлу. Кого кого, а Бучака і його маяківські подвиги добре знаю. А чому Гінайла-героя не запросили? "Прогиб" не захотіли ділити?
знаючий Показати IP 30 Серпня 2016 08:41
Цікаво, а де володимирський Гінайло (піп гапон).Як так без нього? Чи знову по гуманітарку до німціів поїхав?
йвасик телесик до знаючий Показати IP 31 Серпня 2016 23:33
МИКОЛА Г1НАЙЛО НА ФРОНТ1! ВОЮВАВ 1 ВОЮЕ З МОСКАЛЯМИ ЯК БОЙОВИЙ ОФ1ЦЕР.
ВАСИЛЬ САГАЙДУК до знаючий Показати IP 31 Серпня 2016 23:39
ВЧОРА УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРА1НИ ПОРОШЕНКА ЗА №12\00134 ЗАМКОМБРИГУ 14 БРИГАДИГ1НАЙЛО МИКОЛ1 ПРИСВОЙЛИ В1ЙСЬКОВЕ ЗВАННЯ ГЕНЕРАЛ-МАЙОР. В1ТАЕМО!
ПЕТРО ГАЙДУЦКИЙ до знаючий Показати IP 31 Серпня 2016 23:56
СТАЛО В1ДОМО ПРО ТЕ ЩО П1Д ТАЛАК1ЙВКОЮ П1Д МАР1УПОЛЕМ Б1ЙЦ1 14 БРИГАДИ П1Д КЕР1ВНИЦТВОМ ПОЛКОВНИКА МИКОЛИ Г1НАЙЛО ВЗЯЛИ В ПОЛОН ТРЬОХ СТРАШИХ ОФ1ЦЕР1В ТАК ЗВАНОГО 1 АРМ1ЙСЬКОГО ДОНЕЦЬКОГО КОРПУСУ (СЕРЕД НИХ БУВ РОС1ЙСЬКИЙ ГЕНЕРАЛ).Б1Й ПРОЙШОВ БЕЗ ЩОДНИХ ВТРАТ 1 ПОРАНЕНЕНЬ Б1ЙЦ1В 14 БРИГАДИ.
Анонім Показати IP 30 Серпня 2016 10:20
дайте ще Михаїлу камуфляж
Снайпер Показати IP 30 Серпня 2016 10:55
100 % показуха! А чому хрести не камуфляжні??? легка мішень для снайпера. Залишилося роздати погони і на кожне свято присвоювати звання!
Волиняка Показати IP 30 Серпня 2016 21:09
"Ненатішаться" вороги діяльністю Волинської єпархії Київського патріархату, от і обливають брудом. А Святі Отці застерігали щоб ніхто не насмілився осуджувати духовенство.
Хмара Показати IP 31 Серпня 2016 20:45
Скажіть будь ласка, а окрім представників київського патріархату до складу цієї новоствореної структури долучились представники інших церков (греко-католики, автокефали, московського патріархату, протестанти тощо)?