Волинські чиновники вирішуватимуть, як краще звільнитися з роботи
![](/resize/450x442/r/files/news/2009/01-27/4580-1u.jpg)
Одним із найбільш дискусійних питань, яке піднімали сьогодні під час засідання обласного координаційного комітету зі сприяння зайнятості, стало обговорення Закону «Про внесення змін до деяких законів щодо зменшення впливу фінансової кризи на сферу зайнятості». Про це 27 січня інформує репортер «Волинських Новин».
Начальник юридичного відділу обласного центру зайнятості Оксана Герасимчук коротко розповіла присутнім про зміни у законодавстві щодо працевлаштування, які були задекларовані 13 січня у Законі «Про внесення змін до деяких законів щодо зменшення впливу фінансової кризи на сферу зайнятості».
Проте спеціаліст не змогла конкретно відповісти на запитання голови Ради Федерації профспілок області Івана Карпомиза, як краще звільнитися з роботи. Адже, за його словами, низку неточностей та суперечок викликає нове законодавство. «Ми зараз повинні думати, як зробити так, аби не наламати дров та не підвести людей під монастир... Треба знайти золоту середину, як краще піти, щоб було за що і як жити», – висловлювався Іван Карпомиз.
Чиновники зійшлися на тому, що потрібно здійснювати ширшу пропаганду нового законодавства, ознайомлювати із ним працівників, працедавців, місцевих владців. Також 2 лютого на Волинському телебаченні ще раз піднімуть цю проблему.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Начальник юридичного відділу обласного центру зайнятості Оксана Герасимчук коротко розповіла присутнім про зміни у законодавстві щодо працевлаштування, які були задекларовані 13 січня у Законі «Про внесення змін до деяких законів щодо зменшення впливу фінансової кризи на сферу зайнятості».
Проте спеціаліст не змогла конкретно відповісти на запитання голови Ради Федерації профспілок області Івана Карпомиза, як краще звільнитися з роботи. Адже, за його словами, низку неточностей та суперечок викликає нове законодавство. «Ми зараз повинні думати, як зробити так, аби не наламати дров та не підвести людей під монастир... Треба знайти золоту середину, як краще піти, щоб було за що і як жити», – висловлювався Іван Карпомиз.
Чиновники зійшлися на тому, що потрібно здійснювати ширшу пропаганду нового законодавства, ознайомлювати із ним працівників, працедавців, місцевих владців. Також 2 лютого на Волинському телебаченні ще раз піднімуть цю проблему.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.