Волинські легкоатлети здобули золото і срібло
Волиняни Олександр Борисюк та Олена Яновська на чемпіонаті України з легкої атлетики здобули відповідно золото та срібло.
Змагання стартували 2 серпня на донецькому РСК «Олімпійський». Про це повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.
26-річний Олександр Борисюк в перший день змагань, 2 серпня, посів перше місце на дистанції 1500 метрів з результатом 3:40.58.
Тренується він під керівництвом своїх батьків – заслужених тренерів України Степана та Валентини Борисюків.
А 21-річна Олена Яновська цього ж дня здобула срібло для волинської команди. Виступила вона на стометрівці із бар’єрами з результатом 13,74.
Її тренують Володимир Кліщук, Жанна Мудрик і Петро Чикида.
Як повідомив «ВН» старший тренер з легкої атлетики у Волинській області Андрій Болновський, ще одна учасниця від Волині Юлія Саган виступить 3 серпня близько 17 години – вона штовхатиме ядро.
А 4 серпня, за його словами, – останній день участі волинських спортсменів у змаганнях.
Під час цього чемпіонату організатори мають відібрати та укомплектувати збірну команду України для участі у чемпіонаті світу, що наприкінці серпня стартує у корейському місті Тегу. Про це розповів президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Змагання стартували 2 серпня на донецькому РСК «Олімпійський». Про це повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.
26-річний Олександр Борисюк в перший день змагань, 2 серпня, посів перше місце на дистанції 1500 метрів з результатом 3:40.58.
Тренується він під керівництвом своїх батьків – заслужених тренерів України Степана та Валентини Борисюків.
А 21-річна Олена Яновська цього ж дня здобула срібло для волинської команди. Виступила вона на стометрівці із бар’єрами з результатом 13,74.
Її тренують Володимир Кліщук, Жанна Мудрик і Петро Чикида.
Як повідомив «ВН» старший тренер з легкої атлетики у Волинській області Андрій Болновський, ще одна учасниця від Волині Юлія Саган виступить 3 серпня близько 17 години – вона штовхатиме ядро.
А 4 серпня, за його словами, – останній день участі волинських спортсменів у змаганнях.
Під час цього чемпіонату організатори мають відібрати та укомплектувати збірну команду України для участі у чемпіонаті світу, що наприкінці серпня стартує у корейському місті Тегу. Про це розповів президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.