Волинські прикордонники залишили білорусів без мотоциклів
Учора, 2 листопада, залишилися без двох мотоциклів «Мінськ», якими незаконно перетнули кодон, двоє громадян Білорусі. Про це повідомляють «Волинські Новини».
Байкерам, які каталися на транспортних засобах без номерних знаків, довго поїздити Україною не довелося. За повідомленням прес-служби Держприкордонслужби України, за 10 метрів від лінії рубежу порушників перепинив наряд відділу прикордонної служби «Піща» Луцького загону. Мотоцикли білорусів вилучили та передали в митницю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Байкерам, які каталися на транспортних засобах без номерних знаків, довго поїздити Україною не довелося. За повідомленням прес-служби Держприкордонслужби України, за 10 метрів від лінії рубежу порушників перепинив наряд відділу прикордонної служби «Піща» Луцького загону. Мотоцикли білорусів вилучили та передали в митницю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Ковельському районі – ДТП за участю мотоцикліста. 25-річного чоловіка доправили в лікарню
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38
Вбив матір, тікав від поліції та вчинив смертельну ДТП: на Львівщині затримали 24-річного молодика. Відео
Сьогодні 11:49
Сьогодні 11:49
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.