USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинського митника затримали на хабарі у 1300 доларів

12 Серпня 2015 14:36
За хабар у 1300 доларів затримали волинського митника. Про це інформують у прес-службі Генпрокуратури.

Генеральна прокуратура України затримала співробітника Волинської митниці за одержання неправомірної вигоди. Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих та Головне слідче управління Генеральної прокуратури України спільно з оперативними працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України 12 серпня 2015 року за одержання неправомірної вигоди затримали головного інспектора митного посту «Ягодин» Волинської митниці.

Посадовець вимагав та одержав від суб’єкта господарської діяльності неправомірну вигоду у сумі 1300 доларів США за безперешкодне ввезення товару на митну територію України.

За фактом Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України. Наразі здійснюються невідкладні слідчі та процесуальні дії.

До слова, санкція частини 3 статті 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
суддя Показати IP 12 Серпня 2015 14:46
Фамілію в студію!
И.Сталин Показати IP 12 Серпня 2015 14:46
Зачем садить взяточника?!!...........на передовую со связкой гранат отправить шельмеца
Віктор Показати IP 12 Серпня 2015 14:52
Всього-то?
123 Показати IP 12 Серпня 2015 14:58
через рік суд виправдає і поновить на посаді.Бо в нас самий гуманний суд в світі до митників,ментів,бариг,
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 15:03
Просто смішно. Не там арештовують. А де хабарі у 1 300 000 тис у. о.
111 до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 18:20
Цікаво де в нас такі хабарі?
Василь М. Показати IP 12 Серпня 2015 15:47
368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією. Потрібно по максимуму давати срок і про кінцевий результат / суд / повідомляти суспільству по засобах інформації з прізвищем і т . д.
ДАВНО Показати IP 12 Серпня 2015 15:50
нічого неміняеться : а якщо збирав наверх ? може скаже але ми непочуем.
Майданівець Показати IP 12 Серпня 2015 15:53
Тільки більш строгі міри покарання - дадуть результат ! Як не можна побороти таке ганебне явище в державі ??? Керівництво митниці на " мило " !
Анонім Показати IP 12 Серпня 2015 17:34
там усі беруть кожен день і платять на верх, таких що не беруть там нема - їх би звільнили або перевели на інші посади, в основному митники користуються послугами посередників - рішал
))) Показати IP 12 Серпня 2015 23:11
Проїдьтеся по обістях митників- все нажито непосильною працею.
876 Показати IP 13 Серпня 2015 06:45
На митниці беруть всі, і погранці теж
АСАВ Показати IP 13 Серпня 2015 10:21
Як звичайну людину затримають то все розкажуть навыть те що непотрыбно і журналістів пустять щоб запитали як він до такого життя дійшов а як мусар якийсь чи таке яц це чмо то тільки повідомляють про факт ВИ ШАНОВНІ ЗНІМІТЬ СЮЖЕТ ПРО ЙОГО РОДИНУ ПРО МАЙНО ЩОБ ДІТЯМ СОРОМНО БУЛО В ШКОЛУ ІТИ 1 ВЕРЕСНЯ і взагалі несмішіть людей ЧОРТИ НОВОНАВЕРНЕННІ З ВАШОЮ СМІШНОЮ БОРОТЬБОЮ З КОРУПЦІЄЮ МОЖНА ПОДУМАТИ ЩО ВІН САМ ТАМ МУТИВ - ЦИРК - БЕРІТЬ ВСІХ !!!
Проста людина Показати IP 13 Серпня 2015 18:57
Не судіть і не будете судимі...........кожна людина може в житті десь оступитись.Не радійте чужій біді бо це страшно