USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Волині митника, який попався на хабарі $1300, звільнили від покарання

24 Липня 2021 10:48
На Волині митника, який у 2015 році отримав хабар 1300 доларів, звільнили від покарання у зв’язку з закінченням строку давності.

Про це стало відомо з вироку Любомльського районного суду Волиснької області.

Обіймаючи посаду старшого інспектора аналітично-пошукового відділу управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС, 8 та 12 серпня 2015 року обвинувачений отримав неправомірну вигоду в загальному розмірі 1300 доларів США.

Митник вимагав хабар у представника ТОВ «Єво-Профіт» за безперешкодне ввезення до України товару з-за кордону.

У суді посадовець своєї вини не визнав, зазначивши, що неправомірної вигоди не отримував і вважає кримінальне провадження провокацією. Однак після дослідження доказів та допиту свідків суд дійшов висновку, що митник вчинив злочин.

Читати ще: Закрили провадження щодо 23 волинських митників, яких підозрювали у корупції

Відтак суд призначив йому покарання у виді шести місяців арешту та позбавив права обіймати посади в правоохоронних органах протягом двох років. Але його було звільнено від відбування призначеного основного і додаткового покарань у зв`язку із закінченням строку давності.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Бульба Показати IP 24 Липня 2021 12:36
Браво!!! Україна вперед!!
Пшека до Бульба Показати IP 24 Липня 2021 15:24
Табличка ділення і вуаля, - зекінець епохи корупції.
так таки так Показати IP 24 Липня 2021 14:04
корупцію подолано! з епохою бідності покінчено! комунальні знижено в 2 рази! створено 500тис нових роб місць.! заробітчани масово повертаються! 1 млрд дерев висаджено! по новому стадіону.школі.дитсадку.парку в кожній ОТГ зроблено! І що ще хотіти!
73% до так таки так Показати IP 24 Липня 2021 15:24
Нам головне субсидія і що б "сватів" по телевізору показували.
Зи до так таки так Показати IP 24 Липня 2021 15:36
Що ще хотіти?? Лишилось переобратися на другий срок…
ага до Зи Показати IP 24 Липня 2021 18:05
і ті ж 73% і проголосують-інакше ні 95 кварталу.ні відосіків.ні сватів-життя зупиниться!
Спостерігач до так таки так Показати IP 24 Липня 2021 16:32
І що ви зробили, що б це сталося? Крім висерів в коментарях.
Іван Показати IP 24 Липня 2021 15:12
"Молодець" проплатив затягнув розгляд справи на 6 років поки терміни закінчаться до притягнення до відповідальності.Слава українській корупції,нашим судам, системі.Висновок: тільки в Україні (країні чудес) маючи гроші ти ніколи небудеш сидіти.
Спостерігач Показати IP 24 Липня 2021 18:10
І що ви зробили, що б це сталося? Крім висерів в коментарях.
Народна прокуратура Показати IP 24 Липня 2021 19:14
До Іван. А чому думаєте,ь що судам? Може прокурору?