USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Волинську митницю передадуть в управління британській компанії, - Яценюк

22 Липня 2015 14:54
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що низку українських митниць, зокрема, Волинську, передадуть в управління британській компанії.

Про це він повідомив під час засідання Кабінету Міністрів України, - повідомляє Еспресо.TV.

"Вчора у нас відбувалася зустріч із британською компанією, яка має значний досвід в управлінні митницями у Європі. Сьогодні Кабінет Міністрів приймає рішення про створення невідкладно робочої групи про передачу низки митниць в управління британській компанії", - сказав він.

Яценюк наголосив, що це Закарпатська, Львівська, Волинська та Чернівецька митниці.

Вони повинні перейти під управління незалежної фахової. На цих митницях повинен бути наведений порядок.

Перше - це боротьба з контрабандою, друге - збільшення доходів. І третє - це інституційна спроможність митної служби як такої", - сказав прем'єр-міністр.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Митар Показати IP 22 Липня 2015 15:02
я в шоке, всё пропало, всё пропало... хата недобудована, машину не поміняю, в отпуск в Емірати не поїду, шо ж ви г.а.д.и. робите? По світу пустить жебраків хочете?
Анонім до Митар Показати IP 22 Липня 2015 15:11
Теж думаю, як ЦЕ переживуть волинські ХАБАРНИКИ і КОРУПЦІОНЕРИ, які не звикли працювати... А нащо? Стоїш, "перевіряєш" і... будуєш палацик....
Анонім Показати IP 22 Липня 2015 15:12
УРА! Евросоюз входит в Украину!
Че Показати IP 22 Липня 2015 15:18
Думаю, дана компанія буде зареєстрована на Британських Віргінських островах))))
Гевара до Че Показати IP 22 Липня 2015 15:57
а єдиним бенефеціаром її буде Яценюк або Порошенко...
акм Показати IP 22 Липня 2015 15:35
Вже наші митники поїхали отримувати робочі візи британії.
viola Показати IP 22 Липня 2015 15:35
супер будем працювати з офшорами далі
Дмитро Показати IP 22 Липня 2015 15:38
Не дозволимо корупціонерам красти Гроші на митницях! Будемо їх офіційно, через офшори викачувати
У розвиток теми Показати IP 22 Липня 2015 15:50
Пропоную прем"єром України призначити Тоні Блера, а перзидентом України Жору Буша джуніор.
до теми до У розвиток теми Показати IP 22 Липня 2015 19:10
а ті англики назву якусь мають, щось кролик мутить.
антикорупція Показати IP 22 Липня 2015 16:25
Екс-хабарникам тюрми за хату мають бути і конфіскація майна їх і родичів гарбузових, а не тільки звільнення з роботи .... Звільнення з роботи це за дуже добре !
просто лучанин Показати IP 22 Липня 2015 16:47
Митар респект.
Віктор Показати IP 22 Липня 2015 16:49
А як же ковельські митники , які працюють на Ягодині переживуть ці зміни. Особливо Тетяна Рахлінська. операцію на личику прийдеться відложити, ще за одну машину забудь відпустку в Дубаях тоже. Люди добрі що ж ви робите?. Я ж не привикла бідно жити.
Просто лучанин. Показати IP 22 Липня 2015 18:31
Радянскі часи Квитанція. Хто знає той зрозуміє.
Роздуплився Показати IP 22 Липня 2015 22:46
Яценюк Порошенко бездарі,які прийшли до влади випадково, ТРЕБА гнати і як пошвидше.
Лучанин до Роздуплився Показати IP 23 Липня 2015 01:09
Гнати, щоб далі КРАСТИ !!!!
ХХ Показати IP 23 Липня 2015 12:32
А Британська компанія буде працювати безплатно????
Арсенію Петровичу Показати IP 23 Липня 2015 14:22
А може прийняти Закон, щоб Україна стала колонією Британії ?! Хто за ?
раби Показати IP 23 Липня 2015 14:26
А може ми неофіційно і є вже колонією Африки чи Британії (дивлячись на те, як наша влада керує, робить і мозгує) ?!
демократ Показати IP 23 Липня 2015 22:20
ви подумайте за себе а не за митарив.як буде возити сигарети. и оподатковувати норми.
смерть москалям Показати IP 23 Липня 2015 22:20
А що сигарети в польщу не треба буде ввезти. Будем відправляти прямо на Британію-)))))
Василь Показати IP 26 Липня 2015 22:02
Треба на посади безплатно людей-професіоналів призначати а ось тоді можна буде з кого питати.А поки що всі відпрацьовують вкладені гроші.
вася Показати IP 20 Серпня 2015 19:03
а Кремлівські тролі уже тут, ви дивітья що вас робиться а ми собі самі розберемся