USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинських «азовців» нагородили за хоробрість

9 Вересня 2014 09:00
За хоробрість в операції зі звільнення Мар’їнки Донецької області нагородили керівника Правого сектору Волині, чотового батальйону «Азов» Павла Данильчука та командира штурмової групи цієї чоти Олексія Кушнєра. Про це інформують у прес-службі громадського руху.

Вручав заохочувальну відзнаку командуючий Національною Гвардією вчора, 8 вересня, на аеродромі в Маріуполі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 09:07
А осиковим кілком в спину для пашика торговицького не нагородили?
знаю Показати IP 9 Вересня 2014 09:09
Ну тепер приїде у Луцьк - ховайся в жито буде... Ці ж махати тепер на право і на ліво будуть - херої ж...
123 до знаю Показати IP 9 Вересня 2014 10:05
Будемо чекати нагороди для "героїчних" Соломатіна та Тимощука.
********* Показати IP 9 Вересня 2014 09:14
Як бачимо, все повертається на круги своя - хто найбільше піариться - того і нагороджують. Хлопці воюють, а "очільник" активно сидить і строчить про свої геройства, яких не було. Ніякої активної участі він не приймав (відомо з достовірних джерел з передової). Відносно Кушнєра не знаю - не буду стверджувати. А стосовно Данильчука - точно. Він вже всім і всюди став поперек горла. Данильчук! Перестань піаритись і брехати! Всіх вже тошнить від тебе.
Тарас Чурило Показати IP 9 Вересня 2014 11:05
Данильчука нагородили за те що на Азовському морі з калашом загаряв?
Оля Показати IP 9 Вересня 2014 11:24
А яка нагорода чекає тих хлопців, які там були поранені. Вони теж брали участь у звільненні Мар'їнки?!
кріт Показати IP 9 Вересня 2014 12:11
і ви вірите, ви бачили ті фотки з нагородження доблєсних бойцов? щось я сумліваюсь, що ото паша отримує нагороду. більше того, амуніція (одежа, черевики)- як після параду перемоги. чекайте з медалькою за взятіє берліна, тоїсть мар’їнки.
777 до кріт Показати IP 9 Вересня 2014 13:35
Це нагороджують Кушнєра з ковеля.
лапоть Показати IP 9 Вересня 2014 13:21
быстрее едь на восток там тоже получиш подарок