USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Волинських «нардепів-зрадників» закидали яйцями у Луцьку

1 Лютого 2015 13:22
Портрети-карикатури нардепів від Волині Ігоря Єремеєва, Степана Івахіва та Сергія Мартиняка закидали яйцями та помідорами в центрі міста. Причиною «розплати» став той факт, що народні обранці не голосували за рішення Верховної ради щодо визнання Росії країною-агресором.

Громадська акція відбулась на центральній площі Луцька сьогодні, 1 лютого.

Як зауважив її організатор громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм, під час сесії Верховної ради України 27 січня першим питанням було голосування за Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором (№1854).
Проте, на засідання не з’явився Ігор Єремеєв та Степан Івахів. А Сергій Мартиняк, картка якого була зареєстрована в системі «Рада», не підтримав своїм голосом проект постанови.

Зі слів Володимира Бут-Гусаїма, такі дії волинських нардепів є ні чим іншим, як зрадою українського народу. При чому, не одноразовою:

«Це - трійка наших депутатів, які проявили себе як і 16 січня (день прийняття кривавих законів, які стали причиною масових вбивств на Майдані, - авт.), так і 27 січня. Ми закликаємо всіх громадян Волині: як тільки бачите їх – вимагайте, щоб вони здали свої депутатські мандати. Тому що ці олігархи працюють тільки на себе, свій бізнес, а не на громаду».
Обкидання портретів «нардепів-зрадників» Бут-Гусаїм назвав своєрідною народною люстрацією. На обгородженому стенді в центрі міста красувались трійко персонажів: Івашка, Мартиня і Єрьома, над якими висіли перевернуті портрети нардепів.
Поруч знаходились карикатури, на яких Мартиняка та Івахіва зообразили персонажами з мультфільму «Му» та «Ципою», а Єремеєва – героїнею радянського фільму «Королева бензоколонки». До слова, карикатурні образи обрані не випадково, адже вони пов’язані з видом бізнесової діяльності нардепів.
Присутні підтримали слова Володимира Бут-Гусаїма та вигуками «Ганьба!» супроводжували імена народних обранців. Не дослухавши промову організатора, присутні вхопили яйця та помідори та закидали ними Івашку, Мартиню і Єрьому.
До імпровізованої екзекуції долучались не лише перехожі, серед яких були люди поважного віку, але й молодь і навіть дітлахи.
Насамкінець зачитали звернення до громади Горохівського, Ковельського та Маневицького виборчих округів, на яких балотувались «нардепи-зрадники», у якому розповіли про бездіяльність народних обранців у Верховній Раді та зраді полеглих захисників вітчизни і їх сімей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
Ніна Показати IP 1 Лютого 2015 13:32
Ну ось моральний облік наших волинян. Спочатку за гречку голосують за таких депутатів. Коли гречку з"їдять, давай помідорами закидати. Хіба можна було за таких запроданців кидати свої бюлетні після голосування 16 січня? Запроданцями є і ті, хто голосував за цих депутатів. Їх теж треба закидати яйцями і помідорами
Олесь до Ніна Показати IP 1 Лютого 2015 13:59
Згідний з Вами. Заплатять "панки" всиавлять в школі три вікна, сто пообіцяють,- вдячні поліщуки- горохівчани за 100грн знов проголосують за цю м*азь....
люся до Олесь Показати IP 1 Лютого 2015 14:29
Це все не головне. ГОЛОВНЕ те, що їм (трійці цих депутатів) на це все (що з ними "роблять" і що про них говорять) НАЧХАТИ з високої горки. Вони, мабуть, ціни собі скласти не можуть - їх же ВИБРАЛИ! Ви, люди, вибрали.
Олесь до люся Показати IP 1 Лютого 2015 15:06
100%
норма до Ніна Показати IP 1 Лютого 2015 16:00
коментар було видалено
ЛЕВОЧКИН лидер оппоз до Ніна Показати IP 1 Лютого 2015 17:21
коментар було видалено
Дончанин до Ніна Показати IP 1 Лютого 2015 18:10
коментар було видалено
тітка до Дончанин Показати IP 1 Лютого 2015 18:44
помрійте, дядьку...
Анонім до тітка Показати IP 2 Лютого 2015 14:35
коментар було видалено
дідо Показати IP 1 Лютого 2015 13:32
Совки-гомосовєтікуси завжди голосують шлунком.
дідо Показати IP 1 Лютого 2015 13:36
Треба завжди голосувати за БЮТ та Юлію Тимошенко!
правда до дідо Показати IP 2 Лютого 2015 07:31
Юлю в тюрму досиджувати!!! БЮТ теж га*нюки!!!
АТО Показати IP 1 Лютого 2015 13:45
ПОВІСТКИ ДЛЯ ЦИХ ***К І В АТО НА ПЕРЕДОВУ
Лучанин Показати IP 1 Лютого 2015 13:46
Лежень володимир коли ти роботу собі знайдеш, така вискочка дістав вже!!!!
дідоу Показати IP 1 Лютого 2015 13:46
Не варто затикати Юлією та її блоком актуальну тему. Треба розпочати збір підписів за відкликання цих уродів з ВРУ. Юридичних наслідків цей збір не матиме, але дасть можливість встановити скільки волинян мислять головою, а скільки тим, що нижче спини.
дідо до дідоу Показати IP 1 Лютого 2015 13:55
Відкликати не тільки цих "дєятєлєй", кремлівськсько-злодійські фракції Тімашєнки та Апазіційонний блок. БЮТ,ПР та комуняки повинні бути заборонені.
бабо до дідо Показати IP 1 Лютого 2015 14:56
А нацики і УПівці на трон посажені!:))) Ну-ну...
.Юля Показати IP 1 Лютого 2015 13:53
Волиняки проснулися .... Де*или голосують за де*білів а потім в**раються....
Волинь Показати IP 1 Лютого 2015 14:04
Володимир Бут-Гусаїм ти заміна Гузю !!!! но в нар депутати не пролізиш таких *** напевно досить для Волині!!!!!! Да володя знайди собі якусь важку роботу щоб людей таких як сам не бунтував!!!!!!!!!
бульбаш до Волинь Показати IP 1 Лютого 2015 19:36
Бут-Гусаїма досі розшукують в Білорусіїї (напевно з політичних мотивів-розкрадання, хабарицтво та т.і). так що він як депутат невиїздний.
до бульбаша до бульбаш Показати IP 1 Лютого 2015 20:15
коментар було видалено
бандеровка Показати IP 1 Лютого 2015 14:06
ці льопотати, нашим бійцям в ато привозили бронежилети, знімали на камеру, а потім забирали пора вже їх туди відправити.
Трика ленка Показати IP 1 Лютого 2015 14:11
УЖАС! значить хочуть в росею
Анонім Показати IP 1 Лютого 2015 14:24
Цей як його чудік з брудним шарфом тількі і на дурвцьких флешмобах і піарится.Хоча наші депутати пі..... продажні
споглядач цієї херні Показати IP 1 Лютого 2015 14:24
А де ж люди? Немає людей, прийшло три з половиною старики і одна кульгава бабка, яка голубів годує. І ще три молодих роззяви стоїть, ї******ники розкрили. Слабенька "акція". Краще б Гузаїм віддав яйця бідним. А то по неживих "мішенях" *****
пр Показати IP 1 Лютого 2015 14:25
примитив
ПЕТРО Показати IP 1 Лютого 2015 14:40
ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ ВОЛОДИМИР БУТ ГУСАЇМ ХОЧЕ БУТИ ДЕПУТАТО М ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВСЕКУРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ БАТЬКІВЩИНА ЗА ПАРТІЙНИМ СПИСКОМ ЗАРАЗ ПОМІЧНИК ГОЛОВИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІТРА. ЦЕ ВІН ОРГАНІЗУВАВ КИДАННЯ ПО ЇХНІМ ПОРТРЕТАМ ЯЙЦЯМИ ПОМІДОРАМИ ОГІРКАМИ. Я РАХУЮ НЕ ПОТРІБНО ДУРНИЦЕЮ ЗАЙМАТИСЯ А І ТИ І ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ЯК ІВАХІВУ МАРТИНЯКУ ЄРЄМЄЄВУ ТАК І БУТ ГУСАЇМУ ПАЩЕНКУ ШИБІ ПИРОЖИКУ ГУНЧИКУ РОМАНЮКУ ВЗАГАЛІ ВСІ РІВНІ А УКРАЇНУ ЗАХИЩАЮТЬ ВОСНОВНОМ БІДНІ БО НЕМОЖУТЬ ВІДКУПИТИСЯ НА ВОЛИНІ ЗЛОВИЛИ ВОЄНКОМА НА ХАБАРІ В ХАРКОВІ ДВОХ А ТЕПЕР ХАЙ ІДУТЬ І ЗАХИЩАЮТЬ УКРАЇНУ ТАК САМО БРАТ ПУСТОВІТА ПОПАВСЯ В РІВНОМУ НА ХАБАРІ ВИЙШОВ ПІД ЗАСТАВУ 600 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЕ НАБРАВ У КРАВ ЗЛОДЮГА ХАЙ ІДЕ НА СХІД А ТО ЙОГО ВИПУСТИЛИ. ТАК САМО ХАЙ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ СИН АВАКОВА ПОРОШЕНКА ТУРЧИНОВА ЛУЦЕНКА. ПІДУТЬ БАГАТІ І ЧИНОВНИКИ ВОЮВАТЬ ТОДІ ПІДУТЬ І БІДНІ. А АРМІЮ ХТО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРОСТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД БІДНІ.
анонімус до ПЕТРО Показати IP 2 Лютого 2015 01:43
прочитайте це все голосом ляшка
примітив Показати IP 1 Лютого 2015 14:46
Гут взагалі мудакуватий чудак... і взагалі, такі акції доказ комплексу неповноцінності в організаторів чи натхненників. Нудить вже від тих революціонерів, які окрім покричати і покидатися какашками більш ні на що не здатні.
Дмитро Показати IP 1 Лютого 2015 14:50
На палю, всіх трьох!
дiдо до Дмитро Показати IP 1 Лютого 2015 16:18
Жах
життя Показати IP 1 Лютого 2015 14:52
Ото заср...сь волиняки, до рівня лугандонії опустились.Сліпі щенята за кого ви проголосували?
сВідок Показати IP 1 Лютого 2015 15:18
Цей "герой" Бут-Гусаїм з натовпом Башкаленка на коліна ставив, а тепер як все повернулось, то чому у АТО не геройствує?! От вам і відповідь на ВСІ питання! І нехай свою подругу Доманську захопить!:)
Анонім до сВідок Показати IP 1 Лютого 2015 21:17
А кеуда Доанская поделась. Что-то не видно
Бандера Показати IP 1 Лютого 2015 15:46
коментар було видалено
Іван Показати IP 1 Лютого 2015 16:20
Бут Гусаїм потратився на яйця і помідори, а тепер депутати мають йому компенсувати...
Олег Показати IP 1 Лютого 2015 16:21
коментар було видалено
2234 Показати IP 1 Лютого 2015 16:23
А на вигляд цей організатор громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм вродіб на нормальну людину похожий. А чого цей "громадський діяч" не на Донбасі?????
Всезнайко до 2234 Показати IP 1 Лютого 2015 21:36
Бут Гусаїм був в Молодих Регіонах, а тепер став революційонером...
Патріот Показати IP 1 Лютого 2015 16:32
трійко цих дупутатів п_дорків багато люду чекає щоб спалити нах зі своїми маєтками. мразі останні.
Керол Показати IP 1 Лютого 2015 16:49
Він ще з унівєра стрьомний якийсь був, таки собі вискочка...
Джулія Показати IP 1 Лютого 2015 17:13
Думаю, продуктами можна було розпорядитися з більшою користю. А так дійсно-нардепам від даної акції "ні жарко ні холодно".
до 2234 Показати IP 1 Лютого 2015 17:57
Якщо ти займеш його місце тут, повір він поїде на схід. Тільки всі когось посилають, а сам напевно зі сторони ноблюдаєш навіть зараз бздиш, не кажучи вже під час революції
Гус-Бутаїм Показати IP 1 Лютого 2015 18:06
коментар було видалено
нероби Показати IP 1 Лютого 2015 18:09
йолупи харчі переводять.краще було ті яйця голодним віддати.
до до 2234 Показати IP 1 Лютого 2015 19:08
А для чого займати його місце тут? Через таких йолопів іде війна.
ЛУЦЬК Показати IP 1 Лютого 2015 19:13
ЯКЩО ЗАВТРА ВИБОРИ,ТО ПРОДАЖНІ ПОЛІШУКИ ВСЕРІВНО ПРОГОЛОСУЮТЬ ЗА ЦИХ ПІ**РКІВОЛІГАРХІВ
оглядач Показати IP 1 Лютого 2015 19:34
WOG - фінансовий інтерес російських олігархів, чиї танки вбивають волинян у Вуглегірську. Олігархи - продадуть душу за гроші і не лише пуціну. Володя з Доманською - молодці! Треба правду говорити про цю непотріб!
комсомол Показати IP 1 Лютого 2015 19:38
коментар було видалено
Знаю чий Показати IP 1 Лютого 2015 19:50
Цей хворенький Буд Гусаім до останнього часу був помічником депутата обл ради від Партії Регіонів Проня Петра він повністю продажний.
цікаві ці люди поліщ Показати IP 1 Лютого 2015 20:20
А Володю може хтось замінити? Навряд чи хтось наважиться.
Гус-Бутаїм Показати IP 1 Лютого 2015 21:16
Чого ці грьобані лучани мають протестувати проти нардепів, яких не вибирали? Це їхні округа? Маєте, лучани, Гаріка Лапіна - його і чмиріть!!! Де він? Що він? Як він? Хто він взагалі? Правильно: ніхто і звуть його ніяк, але Ви, ЛУЧАНИ, його вибрали!!! НаХфіга? - питається в задачі? Ще одні грамотєї є - Володимирці, Любомльці, Іваничівці - вибрали парашютиста - Гузя!!! Чим Ви, люди, думаєте і чи думаєте взагалі? Цей вічний революціонер в своємі житті в руках окрім рупора нічого не тримав і вміє тільки те й робити, що РЕПЕТУВАТИ і БУНТУВАТИ. ЦЕ така хвороба є у нього, і вона, хвороба, на жаль прогресує... Він за шахтарів бореться, тобто створює вигляд, що бореться за долю гірників, а насправді... а насправді йому начхати. Приклад - Гузь проголосував за держбюджет, в якому не передбачено було ні копійки на Волинські шахти - ТО ЦЕ ЩО ЗА МАНЕВРИ ТАКІ? А Мартиняка, Єремєєва, Івахіва, ЛУЧАНИ, не смійте трогати, ці нардепи не Ваші! Вони наші і чмирити ми їх будемо, ВИБОРЦІ їхніх округів. Чуєте, ЛУЧАНИ, не смійте їх трогати, вони не ваші, вони - наші і ми маєте право першої ночі!!! А якщо серйозно - то це все як мінімум дивно - вибираємо для того щоб потім гнобити - треба з самого початку думати. Те ж саме і з киянами - як не Черновецького виберуть то виберуть Кличка... Складається враження, що у Киян або "не всі вдома" або підвищене почуття гумору, "ТАК, ЧИСТО ПОРЖАТЬ"...
Дмитро до Гус-Бутаїм Показати IP 1 Лютого 2015 22:07
Любомльчани і горохівчани, разом з турійчанами та іншою селянською "інтелігенцією" продали совість за гроші.Село , коли прозрієш?
життя до Дмитро Показати IP 1 Лютого 2015 22:09
Може мало трун додому прийшло?..Із-за таких придурків діти гинуть.
Олесь Показати IP 1 Лютого 2015 21:39
Дякую. Гарно сформульовано. За гуся і шахтарів- респект окремий!
ісса ндойе Показати IP 1 Лютого 2015 22:00
коментар було видалено
Про гузятину Показати IP 1 Лютого 2015 22:38
Гузів обираете і гузятину маєте
Ковельчанин Показати IP 1 Лютого 2015 23:34
Якщо чесно, то на цей раз жевріла надія, що за Івахіва не проголосують люди. Адже всім ніби - то понятно, що просто так своє, крівне ніхто не віддає...Але ж ні, проголосували, по просту продалися, маємо те, що маємо.
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2015 01:09
я перепрошую, але що не кажіть а ця трійка для області зробила точно трошкі більше ніж ляпа, гузьок і цей вискочка разом взяті (прошу врахувати що троє останніх АБСОЛЮТНО НІЧОГО!!!!!!!! не зробили)
кукуся Показати IP 2 Лютого 2015 07:51
Лучани мають своїх депутатів, чого діло мають до нардепів інших округів -не ясно. Звісно, на розкручених і відомих іменах простіше будувати свій піар. Може досить піару?? закидати помідорами можна кого завгодно, не здивуюсь, коли такий флеш-моб зроблять з Гутом, отак просто -на вулиці
луцкий Показати IP 2 Лютого 2015 09:18
Бутгусаим - д*бил полнейший... херой революции мля... помню как в кресло Климчука уселся в каске... дурачьё
От недоумки - Показати IP 2 Лютого 2015 09:46
це яка б смачна була яєчня з помідорами бійцям АТО!!!!!
Всім Показати IP 2 Лютого 2015 10:30
Харчами розкидатись не варто, але стіну ганьби час спорудити. На ній, відповідно до "заслуг", мають бути портрети та імена не лише недолугих депутатів, тобто не тільки нардепів, а й суддів, прокурорів, чиновників та міліціонерів. Щось приблизно таке, як на початку 2014 року було створено для місцевих регіоналів.
З княжого Показати IP 2 Лютого 2015 10:52
Ось цю статтю треба дати почитати усіх виборцям зрадників!
Проти олігархів Показати IP 2 Лютого 2015 14:18
коментар було видалено
Коламбія пікчерс не Показати IP 2 Лютого 2015 17:00
А нам потрібно так багато депутатів ?!
Бадак Показати IP 3 Лютого 2015 16:26
Му та КБ не голосували, тому що в АТО були. А Ципа "заснув" на Раді, тому що "Му" та "КБ" не було в залі.