USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Волинський доброволець розповів про війну на Донбасі

21 Липня 2014 11:59
Доброволець з Волині розповів про війну на Сході. Двоє самооборонівців з Волині, що воюють у батальйоні «АЙДАР» в Луганській області, Олександр Дмитрієв та Ігор Рицко приїхали на деякий час у період ротації бійців додому. Про це повідомили у прес-службі Самооборони Майдану Волині.


Самооборонівці майже два тижні перебували у гарячій точці країни. За декілька днів вони знову повернуться на передову на Сході.

Коротке відео з бійцем «АЙДАРУ» Олександром Дмитрієвим:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
пу Показати IP 21 Липня 2014 13:00
Корректировщик огня - так это он корректирует бомбы по гражданскому населению.!
Оксана до пу Показати IP 21 Липня 2014 13:16
Ні, він коректує вогонь по твоїх друзях-сепаратистах. Слава Україні!
Лучанин до Оксана Показати IP 21 Липня 2014 16:05
Оксана, от тільки ходів сказати куди тобі піти, але бачу ти тільки звідси.
Анонім до Лучанин Показати IP 21 Липня 2014 20:10
Чуеш ти м..к ,ще бандитів захищати будеш, сидиш тут не на сході, як наші героічні хлопці,і гавкаеш
Волинянин до Анонім Показати IP 21 Липня 2014 23:14
. От тобі зустрічне питання, що ти саме тут викаблучуєшся,- чому САМЕ ти не на сході, а тут в інтернеті свої коментарі нецензурні та образливі пишеш? Напевно цим показуєш свій розум, інтелект та розвиток, в наслідок чого не взяли у ЗСУ... Ти спочатку на себе дивись, а потім до когось доколупуйся.
Уважна до Лучанин Показати IP 6 Серпня 2014 15:16
А чим саме Вас коментар Оксани так розгнівив, що Ви вирішили сказати їй куди піти? Ви, мабуть, не "Лучанин", а троль?
Коментатор до Лучанин Показати IP 6 Серпня 2014 15:19
І що ти там так довго робиш? Оксану чекаєш? Якщо вона "звідси" пішла, то більше не посилай її туди, де сам сидиш )))))