USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Вже цієї п'ятниці вперше у Луцьку – концерт Анастасії Приходько

20 Квітня 2016 08:44
Вперше з концертом "Герої не вмирають" до Луцька завітає Анастасія Приходько. Про це інформують організатори заходу.

Концерт відбудеться 22 квітня, о 19:00. Місце проведення: Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

Квитки можна придбати у драмтеатрі та в ресторані Шоу Базилік. Ціна - від 100 гривень! Живий звук!

Телефон для довідок 72 54 60, а також 066 888 56 65
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
11 Показати IP 3 Березня 2016 19:36
А хто ж збирався їхати з концертом в расєю?
111 до 11 Показати IP 4 Березня 2016 13:00
Напевно ти,тому що вона виступала проти Росії !!!
Юлія до 111 Показати IP 20 Квітня 2016 09:15
А хто ж виступав від Росії на євробаченні.....Чи часом не вона
ЛУЧАНИ до Юлія Показати IP 20 Квітня 2016 10:04
коли це було?????? думай,що пишеш!!! ТАКИХ ЯК ВОНА - ТРЕБА ЦІНУВАТИ!
Інесса до 111 Показати IP 21 Квітня 2016 16:56
ага, на євробаченні, здається, в 2009-му. І робила кар*єру в расєї, підспівуючи валєркє меладзе...
Анонім до 11 Показати IP 28 Березня 2016 06:34
А коли базилік став касою продажу квитків?
12 Показати IP 4 Березня 2016 11:22
А хто представляв Рассею на євробаченні декілька літ тому?
122 до 12 Показати IP 4 Березня 2016 13:01
А хто тоді знав,що вони піра*аси????ти напевно знав!!!
до 11 чи 12 Показати IP 4 Березня 2016 16:11
визначся з початку! а нічого що вона співала тоді укр мовою? і сам мабуть вважав моск друзями і братами
свг Показати IP 27 Березня 2016 19:26
гнатив шию цю рашиську ку..у.
Марина до свг Показати IP 27 Березня 2016 23:13
Дуже чекаємо і підтримуємо! А тролі нехай нервують!
месник Показати IP 28 Березня 2016 08:23
коментар було видалено
свг до Марини Показати IP 28 Березня 2016 14:11
як можна виступати під іншим прапором \заміть я не маю на увзі Рассе\ а потім кричати -я люблю УКРАЇНУ.УКРАЇНА вона одна і любити її можна тільки раз і навіки.
Анонім Показати IP 10 Квітня 2016 15:22
Коли б вона ще й співала ...а то кричить
не прихильник до Анонім Показати IP 11 Квітня 2016 10:58
так і не йди, зекономиш гроші, але не не може купка активістів вирішувати виступати ій чи ні
123 Показати IP 10 Квітня 2016 15:37
Хочу концерт у Луцьку Насті і Потапа!!!
ботам до 123 Показати IP 20 Квітня 2016 10:06
підпис: Потап і Настя та їх менеджери)))
до 123 Показати IP 10 Квітня 2016 17:33
а ще краще окремо один концкрт потапа .а через тиждень -насті
Вася до до 123 Показати IP 20 Квітня 2016 09:52
коментар було видалено
бабушка Показати IP 20 Квітня 2016 09:27
А що піст то нічого? можна ще й в пятницю проводити такі концерти?
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 10:24
Співала,поки була під контролем російських меценатів....зараз кричить як скажена.