USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Всіх голів ДСНС у регіонах звільнили

25 Березня 2015 14:15
Уряд звільнив всіх голів Державної служби з надзвичайних ситуацій у регіонах, – повідомляє «УНІАН».

«Прийнято рішення про звільнення всіх голів ДСНС у регіонах... За всіма цими областями комісійно проведуть відповідну перевірку й вирішать, чи будуть надалі ці керівники працювати у системі ДСНС. Також визначать ступінь їхньої участі в корупційних схемах, які виявили», – заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Також сьогодні під час засідання Кабінету міністрів України прем’єр-міністр Арсеній Яценюк спочатку звільнив голову Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, а потім дозволив працівникам правоохоронних органів заарештувати в Будинку уряду його та його першого заступника Василя Стоєцького . Їм інкримінують організацію злочинних схем закупівлі палива у приватних компаній за завищеними цінами.



Міністр також повідомив, що тимчасово виконуватиме обов’язки Голови ДСНС Зорян Шкіряк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
да Показати IP 25 Березня 2015 14:38
і шо генерал Грушовінчук?
Шкіряк Показати IP 25 Березня 2015 14:42
Знайшли гуцула,товариша Гелетея Іловайського на голову Держслужби.Ото вже призначення!Буде Зорян НАдзвичайний...
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 14:56
говорять зорян шкіряк - перший,хто познайомив молодь Любомля з наркотою
Драмтеатр Показати IP 25 Березня 2015 15:24
можливо,хто більше знає про це,поясніть,навіщо ця вистава із затриманням на засіданні уряду? хто основний "глядач"? деінде не можна було заарештувати йіх?задовбала ця показуха уже!
супер!!! до Драмтеатр Показати IP 25 Березня 2015 16:36
Дуже ПРАВИЛЬНО. Тепер хай сплять корупціонери та хабарники і подушка під головою в них крутиться...
Анонім до супер!!! Показати IP 25 Березня 2015 17:17
Ребята не захотели правильно распределить долевое участие правительства в доходах. вот и поплатились.
сценарист до Драмтеатр Показати IP 25 Березня 2015 17:01
Ну Ви як "нє от міра сєго". Вистави такого роду зазвичай влаштовуються для відводу уваги від більш інтересних спектаклів, наприклад звинувачень відстороненого голови держфінінспекції на адресу уряду, який очолює ефффективний прем'єр, в розтранжиренні 7 млрд. грн (за час головування в уряді ефффективного прем'єра). Тепер піплу кинули свіжоспеченої "духовної піщі" , хай хаває і не заважає далі "проводити реформи".
Анонім до сценарист Показати IP 25 Березня 2015 17:16
Ще напишіть, що Бочковський і Ко СВЯТІ....
сценарист 2 до Анонім Показати IP 25 Березня 2015 20:20
Ні звичайно. Але та помпезність при арешті має де що іншу мету - замилити очі людям на значно серйозніші речі. Чому його, скажімо, не затримали на закритій частині засідання уряду?? Чи при виході з засідання??
Gala до сценарист 2 Показати IP 25 Березня 2015 21:27
Цей "харизматичний" очільник уряду знайшов "цапів-відбувайлів", а сам зробив з себе навідданішого борця з корупцією. Оце так актор переплюнув свою вчительку з косою....
цирк Показати IP 25 Березня 2015 15:38
Шкiряк ставленник Турчинова.
Василь Показати IP 25 Березня 2015 18:27
Починаючи з генерала всіх треба садити хабарників .