USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Встановили 35 терміналів для видачі біометричних паспортів

9 Січня 2015 13:44
Попередні заяви чиновників щодо дати, коли почнуть видавати закордонні біометричні паспорти, сьогодні 9 січня, підтвердив Арсеній Яценюк. Відтак, українці дійсно зможуть отримати нові паспорти вже з 12 січня. Про це інформує УНІАН.

"У нас на порядку денному, в тому числі, питання безвізового режиму в наших стосунках з європейськими партнерами. І зараз Україна знаходиться в другій стадії підготовки до введення безвізового режиму. З 12 числа в Україні будуть видаватися біометричні паспорти, які відповідають світовим і європейським стандартам", - сказав Яценюк.

Він додав, що в Україні вже встановлено 35 терміналів, які протягом місяця зможуть видавати до 30 тисяч паспортів. "А з лютого функціонуватимуть 606 точок видачі паспортів", - сказав Яценюк. Загалом, повідомив голова Кабміну, протягом 2015 року планується видати 2,5 мільйона паспортів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Ага Показати IP 9 Січня 2015 13:54
Имела я ввиду такой безвизовый ,отпечатки берут как у преступников.У кого есть деньги по Европам ездить ,те и раньше туда ездили, остальные кверху ж*ой на огородах отпуск проводили.
лучани до Ага Показати IP 9 Січня 2015 14:02
Бідні повинні дома сидіти.
Ага до лучани Показати IP 9 Січня 2015 14:34
Повезло тем кто урвал кусочек земли от предприятий, под дачку, а то с нынешними реалиями.
лучани до Ага Показати IP 9 Січня 2015 14:38
Може хтось більше працював? Себе нешкодував? Недоїдава? Тому зараз має достаток.
Ага до лучани Показати IP 9 Січня 2015 14:50
Праведным трудом капитала не наживешь .Может у вас в Луцке в Польшу и мотаються ,но я например никого не знаю, кто в Европы ездит отдыхать, даже со средним достатком. Все мы значит ленивые.
Анонім до Ага Показати IP 9 Січня 2015 14:50
Сепаратюга клятий 3.14здуй у руцький мір
Ага до Анонім Показати IP 9 Січня 2015 15:07
У вас все, кто не с вами сепаратюги. Может вам уже готовиться мотать куда то,а то скоро подж*пниками погонят. Иди паспорт получи на всяк случай, а то со старым только в руцький мир пустят.
саша Показати IP 9 Січня 2015 14:17
Отримання такого паспорта не дає людині права виїхати за кордон без візи.брехуни.віза вченого вимагається.
дідо Показати IP 9 Січня 2015 14:17
Ще один наш крок щоб стати членами ЄС! Це тішить!
Анонім до дідо Показати IP 9 Січня 2015 19:01
Нафіг нам та ЄС чи Раша здалась.... Україна має бути просто незалежною державою....а тобі п*ун старий навіщо ЄС, сиди у дома і самогон пий та сухарями закущуй, і буде тобі ЄС.
саша Показати IP 9 Січня 2015 14:22
Віза всеодно вимагається.!!!викачка бабла раз! Впровадження нових систем в 606 точках і їх закупка за держ рахунок два!границі ніхто не відмінили це три.
маша до саша Показати IP 9 Січня 2015 14:27
На очах у людей брешуть, гроші відмивають, а піпл хаває і мовчить...
ЄС Показати IP 9 Січня 2015 14:25
Чергове "кідалово" і "разводняк" для людей! Паспорт як паспорт з додатком відбитків пальців і ВСЕ!!! Ніяких переваг це не дає і довго ще не дасть! Доки є конфлікт на Сході - у ЄС ніколи Україну не приймуть, а присутність різних правосеків, самооборон і непідконтрольних озброєних бандформувань взагалі ставить хрест на вступі, щоб ви знали! У Європі дурних немає, щоб таку країну до себе пустити!!! Там з більш спокійними і економічно стабільними є проблеми, а тут Україна з її "букетом"...
ас до ЄС Показати IP 9 Січня 2015 17:22
нет блин,они марроканцев будут к себе звать,особенно французы
Ага до ас Показати IP 9 Січня 2015 17:50
Они уже никого не хотят звать.
ООН до ас Показати IP 9 Січня 2015 19:42
Ага! Україна на колінах стоїть, проситься і не беруть і не скоро візьмуть, а мароканці і Ко. як їздили так і їздять і будуть їздити що у Францію, що у Італію, що у Німеччину... і будуть там свої порядки встановлювати, а хто поперек слово скаже - буде як у Франції (розстріл редакції). Но то вже головна біль влади тих країн, а там з часом таке почнеться...
лучанка до лучани Показати IP 9 Січня 2015 15:56
і що даже на огороді до верху ж.....ой не можна працювати? Що дома сидіти далі бідніти.
розум Показати IP 10 Січня 2015 10:52
Кому потрібен той паспорт. Тільки Авакову і Ко,бо вони гроші на цьому відмивають і заробляють, а ви, люди, думкою багатійте і живіть мріями. Для вас щось робить влада - чергова мутка.