USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Встановили «драконівський» податок на доходи від депозитів

28 Січня 2016 18:51
В Україні з 1 січня 2016 року встановлено ставку податку на процентні доходи від депозитів на рівні 18% та військовий збір у 1,5%. Про це повідомили у Державній фіскальній службі України, - інформує УНН.

"Дохід, отриманий фізичною особою у вигляді процентів, нарахованих на суму вкладного депозитного (банківського) рахунка у 2016 році оподатковується ПДФО за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5%", - повідомили у відомстві.

При цьому у ДФС пояснили, що ставка податку на рівні 18% запроваджена відповідно до Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році". А військовий збір у 1,5% встановлено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Приват банк Показати IP 28 Січня 2016 18:59
А давайте ще введем податки на повітря яким дихаєш !
Віктор Показати IP 28 Січня 2016 19:15
Що цікаво, якщо я не помиляюсь, податок на дивіденди, які отримуюсь співвласники компаній десь на рівні 5%. Тобто заможні люди, якім є сенс відкрити рахунок в закордонному банку не будуть нести це додаткове навантаження. Можновладці про себе подумали. Як зазвичай більше всього деруть з середнього та робітничого класів.
ковель Показати IP 28 Січня 2016 19:42
Налог на доход от депозитов в мире не редкость
Анонім до ковель Показати IP 28 Січня 2016 21:25
А на дивіденди?
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 20:37
Цікаво, а де ж ми були раніше ? Нам лапшу на вуха вішали про зарплати і пенсії як у Європі. А про податки забули сказати. А там вони теж не малі. Звикайте.
Ноніму до Анонім Показати IP 28 Січня 2016 21:22
Я згідний платити податки як у Європі але якщо в мене буде європейська зарплата і відсотки у банках європейські!!! Розумник пля!!!
ПС до Анонім Показати IP 28 Січня 2016 21:37
Тільки є одне маленьке доповнення: в Європейців середня заробітня плата в десятеро вища нашої.
000 Показати IP 28 Січня 2016 21:13
Не знаю країни у Європі, в якій людина з вищою освітою, двадцятилітнім стажем роботи по спеціальності, отримувала 80 євро за місяць роботи. Зробіть європейські зарплати-тоді вираховуйте європейські відсотки!!!
ковель до 000 Показати IP 28 Січня 2016 23:59
Що значить зробіть? ти що в радянському союзі! Шукай можливості як заробити.Люди заробляють-годі скиглити! Позвикали що хтось їм щось винен.
Ку Показати IP 28 Січня 2016 22:01
Сьогодні забрав свій депозит і поклав у банку скляну і х...р я кому заплачу 18% чисто принципово.
Адмінам Показати IP 28 Січня 2016 22:12
Шановні адміни, цей податок ще був встановлений з 2015 року зі ставкою 20% і діє вже рік, так що нового нічого не встановили
Бандура до Адмінам Показати IP 28 Січня 2016 23:59
Ви праві, у 2015 році податок на дивіденди був 20% +1,5% військовий збір
Хрен собачий Показати IP 29 Січня 2016 01:07
Все що не робиться-все для людей. Не так багато українців довіряє свої чесно і нечесно зароблені банкам,я маю на увазі середні і великі суми,від 100000 і вище, а наша вельмишанована влада робить все для того, аби не було банківської системи взагалі. І ми тримали свої гроші під матрасами. :)
Ку до ковель Показати IP 29 Січня 2016 08:18
Ну так ЗАРОБЛЯЮТЬ, але лікар отримує достойну зп, вчитель достойну і т.д чи може ви пропонуєте лікарям вчителям і т.д. як ви кажите кинуте ту малооплачувану роботу і піти барижити чи сигарети в польщу возити НУ ЗАРОБЛЯТИ а ви напевно міліонер і лікуватись чи вчити своїх дітей можите собі дозволити за кордоном.
ВАля Показати IP 29 Січня 2016 09:26
А чого ви так скиглите.Я не маю грошей в банку і тим більше 100000 тисяч,бо із зарплати їх не наскладаєш.Вкрали то й платіть проценти. Я за трикімнатну квартиру буду платити,яку купила 35 роківт\ тому кооперативну в якій живу з дітьми.Я не крав, а одержував на заводі 500 руб,простий наладчик, а інженер 120.Тоді цінували людину праці і спеціаліста.А зараз диплом купив і за тебе робітник робить,хоча їх уже нема.Вимерли спеціалісти, а нових не учать.
Хрєн собачий до ВАля Показати IP 29 Січня 2016 11:05
У вас роздвоєння особистості?..Ви валя?..Чи Валентин?..Я за трикімнатну буду платити, яку КУПИЛА 35 років тому... Я не КРАВ, а ОДЕРЖУВАВ...Скажу вам по секрету, я свої сотні тисяч гривень заробив чесно. Ні копійки не вкрав. Тому мене дратують ці довбані податки, які заганяють доходи українців у тінь, під матраси і подушки, а не в банки. А ще по більшому секрету скажу, що ця стаття про проценти на депозити, а не про наладчиків на заводі та інженерів, які десь, колись, щось заробляли чи купували свої дипломи. :)
КІРА Показати IP 29 Січня 2016 23:16
В нас зарплата найнища на Волині в мене 47 євро , то сміх , працюєш 8 годин ,ніхто не думає за простих людей , якби прийшла до влади така людина яка би получала таку зарплату мізерну , то б і щось би думала про таких людей