USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вибите скло та розтрощений бік: у Луцьку маршрутка наздогнала тролейбус. Фото

12 Травня 2019 15:17
Дорожньо-транспортна пригода за участю тролейбуса та маршрутки сталася пообіді в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, близько 15 години 12 травня на бульварі Дружби Народів маршрутка № 12 в’їхала у тролейбус № 2.

Внаслідок ДТП у тролейбуса вибите скло, у маршрутки – побитий передній правий бік та великі тріщини на лобовому склі.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

Патрульні, як прибули на місце, з’ясовують обставини та причини аварії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Нема слів Показати IP 12 Травня 2019 15:28
Це шо -змагання "перехопи більше пасажирів!? Чи "поцілуйте мене в зад"!? Нічия!!!
БОС Показати IP 12 Травня 2019 15:43
Халепа
Мешканка Показати IP 12 Травня 2019 16:34
Один одного варті
Табличка Показати IP 12 Травня 2019 17:36
А що це за назва мікрорайону ГПЗ?
4 до Табличка Показати IP 12 Травня 2019 21:24
ГосПодшипниковыйЗавод, неуч, *лять
Табличка до 4 Показати IP 13 Травня 2019 19:30
Такого мікрорайону не існує, вчений *лять. Вчи мову
Константинович Показати IP 12 Травня 2019 18:17
Тиждень тому в мене на проспекті Волі в Луцьку теж в'їхала маршрутка, ну і я їй подякував, бо водій вини не визнавав, а поліція хотіла до суду у обох забрати права, що для мене було не можливе, так як я їхав за два дні по тому за кордон....
Николай до Константинович Показати IP 12 Травня 2019 23:33
І не кажіть...В мене минулою осінню також в'їхала маршутка, номер 12, держ номер ac0667bc. Я став на переході щоб пропустити жіночку, а водій тим часом рахував гроші, дорога була мокра і бам...Залетів в мого трафіка на 2500$. Страхова в нього була ютіко, виплатили 14500грн, це притому що заплатив 1500 незалежному експерту. Машину робив на максимумі на рівненській, зробили доволі таки якісно.
Николай до Николай Показати IP 12 Травня 2019 23:39
І виплачували ті нещасні копійки майже цілий рік, ще й прийшлося зробити картку ощадбанка. І до речі, у водія тієї маршутки навіть прав небуло, бо він тиждень тому в жигулі заїхав і йому їх ще не віддали. Треба взагалі водіям примусово садити кондукторів, щоб слідкували тільки за дорогою, а то деж вони 30% від зарплати віддадуть кондукторові...
Отакої... до Николай Показати IP 13 Травня 2019 12:57
Коли посадять кондуктора то як водії крастимуть виручку у хазяїна маршрутки?
водій Показати IP 12 Травня 2019 18:20
марафон за баблом
111 Показати IP 13 Травня 2019 14:22
не тарифи вам піднімати , а срок.