Виявили 2,51 проміле алкоголю: водій, який їздив у комендантську годину п’яним по Луцьку, заплатить 17 тисяч
Водій Nissan X-Trail, який їздив п’яним у комендантську годину в Луцьку, заплатить 17 тисяч гривень штрафу. Також його на рік позбавили водійського посвідчення.
Про це йдеться в постанові Луцького міськрайонного суду.
Зазначається, що 20 квітня 2024 року о 04:26 ранку Дмитро Г. керував автомобілем по вулиці Електроапаратна, 3. Його зупинили поліцейські і помітили ознаки алкогольного сп’яніння.
Читати ще: У Луцьку на п’яному водінні вдруге за рік попався водій Audi, якого позбавили посвідчення в 2018 році
Водій пройшов тестування на приладі Drager, результат якого засвідчив 2,51 проміле алкоголю в крові. Згодом чоловік подав заяву до суду про визнання вини, але на судове засідання не прибув.
Вину водія також підтверджували поліцейський протокол, чек приладу Drager, акт огляду на стан алкогольного сп’яніння, відеозапис із місця події.
Читати ще: На Волині водій ВАЗа двічі за день попався п’яним за кермом
У підсумку суд визнав Дмитра Г. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП. Його оштрафували на 17 тисяч гривень з позбавленням прав на один рік.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в постанові Луцького міськрайонного суду.
Зазначається, що 20 квітня 2024 року о 04:26 ранку Дмитро Г. керував автомобілем по вулиці Електроапаратна, 3. Його зупинили поліцейські і помітили ознаки алкогольного сп’яніння.
Читати ще: У Луцьку на п’яному водінні вдруге за рік попався водій Audi, якого позбавили посвідчення в 2018 році
Водій пройшов тестування на приладі Drager, результат якого засвідчив 2,51 проміле алкоголю в крові. Згодом чоловік подав заяву до суду про визнання вини, але на судове засідання не прибув.
Вину водія також підтверджували поліцейський протокол, чек приладу Drager, акт огляду на стан алкогольного сп’яніння, відеозапис із місця події.
Читати ще: На Волині водій ВАЗа двічі за день попався п’яним за кермом
У підсумку суд визнав Дмитра Г. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП. Його оштрафували на 17 тисяч гривень з позбавленням прав на один рік.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.