USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В’їзд автівок на Театральний майдан заблокують

26 Січня 2017 11:19
Лучан обурило перетворення центрального майдану міста на стихійну парковку, відтак, міська влада пообіцяла закрити Театральний майдан для автомобілів.

Про це йшлося під час 18 сесії Луцької міськради 25 січня.

Навести лад на Театральному майдані закликав міського голову депутат Павло Данильчук. Зі слів обранця громади, під час новорічно-різдвяних свят центральна площа Луцька перетворилася на парковку, містяни залишали свої автівки навіть перед драмтеатром та біля пам’ятника Лесі Українці. Депутат назвав це неподобством, нагадавши, що лучани з обуренням викладали фотографії припаркованих на майдані автомобілів в соцмережах.
Міський голова Микола Романюк відповів, що дав відповідне доручення, і вже в понеділок директор департаменту ЖКГ Юрій Крась знайшов квітники та клумби, аби заблокувати автомобілям в’їзд на Театральний майдан. Однак, зі слів міського голови, ночами лучани іноді тросами, прикріпленими до позашляховиків, розтягують клумби, щоб відкрити проїзд. Мер запевнив, що дав доручення перекрити Театральний майдан та відкривати лише тоді, коли потрібно, наприклад, встановити сцену.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
хм. Показати IP 26 Січня 2017 12:05
Дуже правильно.
111 Показати IP 26 Січня 2017 12:13
Зробіть спочатку нормальну парковку, а тоді будете забороняти!!! Скоти!!!
Анонім до 111 Показати IP 26 Січня 2017 12:55
А шо вже два метри неможеш сво срачину на ногах пронести.
ку-ку до 111 Показати IP 27 Січня 2017 18:50
В ЖОДНОМУ місті світу в центрі не вистачає парковок! Незабаром обл центр буде в Рівному і машин поменшає ! Отож поки що до нужника походіть пішки.
Я Показати IP 26 Січня 2017 12:28
"Однак, зі слів міського голови, ночами лучани іноді тросами, прикріпленими до позашляховиків, розтягують клумби, щоб відкрити проїзд." Капець! А вночі наше місто не патрулюється, не охороняється? Це ж центр, за два кроки від МВ УМВС, під носом у міської ради. На Театральному майдані більше не ведеться відеоспостереження?Ну що за хе..ня твориться у нас в місті? І всі бідненькі справитись не можуть з противними лучанами, що тросами в них під носом вночі клумби розтігують. Читати огидно і соромно такі вислови.
нострадамус Показати IP 26 Січня 2017 13:32
штрафовать и забирать права- пусть ходят пешком
лучанин Показати IP 26 Січня 2017 14:04
Шановні пішоходи, ображені на всіх водіїв, через те, що ви не в змозі купити авто, і вас проблема парковки торкається лише з вікна маршрутного таксі чи тролейбуса, назвіть хоч одну парковку в центрі міста яка б покривала хоча б 2/3 потреби в паркомісцях де можна залишити авто і просто піти погуляти чи в кафе, а тоді кричіть про те, що машини стоять не на парковках
волк до лучанин Показати IP 26 Січня 2017 17:41
ЦЕ б*ран твій проблєм де подіти своє корито коли приперло гуляти.
лучанин до волк Показати IP 26 Січня 2017 20:17
Змерз сьогодні в тролейбусі тому такий злий? Наступного разу проведи час з користю і почитай книжку поки будеш їхати