USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Винуватець ДТП за участю депутата Волиньради був «злегка п’яний»

15 Серпня 2014 17:51
Перед тим як сісти за кермо, заступник голови Рожищенського райсуду Руслан Хитрик випив грамів 200 cорокаградусного алкоголю. Цей факт підтвердили лікарі Волинського наркодиспансеру, - повідомляє ТРК «Аверс».

Нагадаємо, слуга Феміди в одній автівці разом із депутатом Волиньради Сергієм Слабенком на дорозі з міста Рожище до Луцька у селі Маяки допустив ДТП. Посадовці на іномарці «Тойота кемрі» на великій швидкості врізались в інше авто. Внаслідок цього постраждало троє людей. Двох із місця пригоди повезли до лікарні, а пан Слабенко одержав незначні подряпини. Водія автівки Руслана Хитрика повезли на обстеження до наркодиспансеру.

Головний лікар Волинського обласного наркодиспансера Ігор Шкаровецький зазначив: «Там було півтора промілле алкоголю… Легка степінь сп’яніння. До 2,5 рахується легка степінь… Тобто це суто індивідуально… Заповнюються два документи, перший - це акт обстеження, який залишається в закладі охорони здоров’я, а другий - висновок, що заповнюється в трьох екземплярах: один залишається в нас, другий - ДАІ, третій - особі, яку оглядали».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
люся Показати IP 15 Серпня 2014 17:54
І що? Ви хочете сказати, що вони ВІЛЬНІ? Ідуть додому, далі працювати і їздити?
суддя до люся Показати IP 15 Серпня 2014 17:59
Так вільні.
Fkrj до люся Показати IP 15 Серпня 2014 20:50
Ничерасебе 300 грм. забахал и легкое
ШК? до Fkrj Показати IP 15 Серпня 2014 20:57
По ориентировочной схеме Прозоровского-Карандаева-Рубцова (1967): Код менее 0,3‰ – отсутствие влияния алкоголя; от 0,3 до 0,5‰ – незначительное влияние алкоголя; от 0.5 до 1,5‰ – легкое опьянение; от 1,5 до 2,5‰ – опьянение средней степени; от 2,5 до 3,0‰ – сильное опьянение; от 3,0 до 5,0‰ – тяжелое отравление алкоголем, может наступить смерть; от 5,0 до 6,0‰ – смертельное отравление.Шкаровецький не знае своїх нормативних актів. Див".Есть такой Приказ Комитета здравоохранения Правительства Москвы N 340. (здесь ссылка http://www.gai.ru/law/?id=153) Данный Приказ даёт критерии определения состояний алкогольного опьянения и одурманивания у живых лиц. В Приказе изложены следующие алкометрические критерии опьянения: - "легкая степень опьянения".....................................от 1 до 2 промилле, - "средняя степень опьянения"...................................от 2 до 3 промилле, - "тяжелая степень опьянения"...................................от 3 до 4 промилле, - "алкогольная кома"....................................................свыше 4 промилле." ШКАР.«Там було півтора промілле алкоголю… Легка степінь сп’яніння. До 2,5 рахується легка степінь
Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 18:06
Хитрик і Слабенко - пі*ари!!!
дідо Показати IP 15 Серпня 2014 18:08
У нас не тільки депутати та судді їздять пяними. а проста шоферня щодня. проблема у самій міліції. яка зробила бізнес на пяничках.Беруть хабар і не моргають.
ябіда Показати IP 15 Серпня 2014 18:15
А тойота належить сину слабенка по базі гаїті.на зарплату напевне купив
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 19:11
а слабенко навіть не пив, а просто надихався отих легких запахів від легкого сп’яніння попутника-алкаша. тому посадив за кермо синового авто тверезого "заступника голови Рожищенського райсуду". розумний однако, хто ж суддю буде судити, да ще й такого. анікдот. я дивуюсь, як взагалі там той "Головний лікар Волинського обласного наркодиспансера Ігор Шкаровецький" почув тих 200 грамів, то ж який тонкий нюх треба мати, мабуть, на тисяч декілька...
Степан Бандера Показати IP 15 Серпня 2014 19:39
А суддю хоч відсторонили від обов*язків? Думаю з такими покровителями, які в нього є, то навряд. От побачите, в нього навіть права не заберуть. Хіба на день суду, а в наступний день вже поїде собі знову. А одна непокарана справа призведе до ще більшої. Не доведи Господи на смерть когось зіб*є
Таня Показати IP 15 Серпня 2014 20:34
і що вони залишуться непокараними????
луц Показати IP 15 Серпня 2014 20:36
Закликаю людей контролювати цей процес, лікря теж в суди притягнути хай там неправдивий дігноз поставить, та вони коли бухають, то менша як півлітри на душу не беруть
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 21:02
Змилуйтесь! Хто ж нас судити буде?... А як лікар заробить , якщо всі будуть їздити тверезими? ... Це жах... І ми таке породили... Кожному почнітьз себе ... Не давайте хабарів, не прикривайте цих виродків... Гнати їх з куплених місць без права на відновлення на посадах....
Кримінал Показати IP 15 Серпня 2014 21:12
Допоки не буде кардинально змінено Кримінальний кодекс,який є джерелом корупції в правоохоронних органах,ніякої правової держави в нас не б у д е !
халепа Показати IP 15 Серпня 2014 21:24
Словом, хлопці були напіввипивші. Що поробиш? Бувають же напіввагітні.
крим Показати IP 15 Серпня 2014 23:32
Гнати Шкаровецького геть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
СІліч Показати IP 16 Серпня 2014 09:47
В "Рукавичці" пили, я точно знаю