USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Винуватця смертельної ДТП у Луцьку затримали в нічному клубі

18 Березня 2016 09:33
Винуватця смертельної аварії Павла Клеця затримали за порушення режиму домашнього арешту в клубі «Голівуд».

Про це написав активіст Сергій Рижков на своїй сторінці у Фейсбуці.

З його слів, о 1 ночі його затримала «Самооборона Волині». «Після 22:00 має бути дома. Передали 20-му екіпажу поліції. Бикував і хамив», ‒ йдеться у дописі.

о 1.00 в клубі Голівуді Самооборона Майдану - Волинь затримала Пашу Клеця за порушення режиму домашнього арешту. Після...

Опубликовано Сергій Рижковым 17 марта 2016 г.


Нагадаємо, 12 грудня 2015 року на Київському майдані трапилася ДТП, 16 грудня постраждалий лучанин Михайло Гапич помер у лікарні.

Павла Клеця звинувачують у вчиненні злочину, передбаченого статтею 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху). 2 лютого повідомлялося, що винуватець цієї смертельної ДТП і далі їздить містом у стані алкогольного сп’яніння з пивом у руці.

9 березня суд розпочав розгляд справи скандальної аварії на Київському майдані, коли «Ауді А4», якою керував Павло Клець, збила лучанина Михайла Гапича. Зі слів мами загиблого сина Ніни Гапич, водій, який спричинив ДТП, втік з місця події. А відшукати його та авто вдалося родині та друзям Михайла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лол Показати IP 18 Березня 2016 09:48
Домашній арешт за вбивство? Україна..
нхя не смішно Показати IP 18 Березня 2016 09:52
Чатланіна транклюкувати або в ецих.
Анонім Показати IP 18 Березня 2016 10:09
Ми ж толерантні , не повинні вестись на провокації.Хай погуляє хлопець по клубах.Бо якщо лінчуєм то буде картинка для Путіна і Європи.Українці це нація терпіл і лохів.Шкода, що за таке стадо хлопці в АТО гинуть, а штундякі людей нищять
1 до Анонім Показати IP 18 Березня 2016 11:50
Не скажеш, хто такі штундякі? Що Ви/Ти розумієш під цим поняттям?
Анонім до 1 Показати IP 18 Березня 2016 11:59
Це ті що прикидаються святими, а насправді шахраї)))А поміж тим людей збивають на переходах)))
1 до Анонім Показати IP 18 Березня 2016 14:27
Хах,тепер зрозуміло)) Цікаве таке розуміння штундизму.. Видно Ваше суб'єктивне бачення даного поняття і явища.
моє бачення цього по до 1 Показати IP 19 Березня 2016 11:02
це коли в сімї багато дітей і їх вихованням ніхто не займається (поцікавтесь в школах, це реальна проблема)... а після хрещення - їм все прощається і вони стають СВЯТИМИ.
Джек до моє бачення цього по Показати IP 19 Березня 2016 21:44
А ти після ісповіді в батюшкі не стаєш святим?
Джек до 1 Показати IP 19 Березня 2016 10:46
Ти,м***к православний!Ви всі курите,бухаєте,баб .... і це в порядке вєщєй все і збиваєте людей сотнями і по тюрмах сидите бо всі такі хароші і на пасху йдете всі дружно пасочку святити,називати себе православними і заливати потім цілу ніч!а тут тіп в якого радакі якімсь боком звязані до штуднів,тобі дає право говорити про штундів?Хай би під кожним ПОСТОМ :ВКРАВ ВБИВ ІЗНАСІЛУВАВ,писали б-ПРАВОСЛАВНИЙ,глянув би я на реакцію'
До Поліції Показати IP 18 Березня 2016 10:14
Скажіть будь-ласка у вас що не має підстав щоб його взяти під варту? Чи ви ждете поки він десь взагалі пропаде!?
петя Показати IP 18 Березня 2016 10:30
адвокат допоможи.цеж твий заробиток
До Рижкова Показати IP 18 Березня 2016 12:12
Ко*ел ти рИЖКОВ, в дворі здійснив дтп своЇм корчом СЦЕНІКОМ подер авто нове з салону просив зїхати що ти все відшкодуєш.Де відшкодування ***?
Анонім до До Рижкова Показати IP 18 Березня 2016 14:37
Да вони такі ті активісти що хочу те і роблю. На них теж нема права . Бурштино копачі наше все село зрили самооборона всрана.
Анонім до До Рижкова Показати IP 18 Березня 2016 14:38
Да вони такі ті активісти що хочу те і роблю. На них теж нема права . Бурштино копачі наше все село зрили самооборона всрана.
Анонім до До Рижкова Показати IP 18 Березня 2016 14:41
Да вони такі ті активісти що хочу те і роблю. На них теж нема права . Бурштино копачі наше все село зрили самооборона всрана.
небайдужа Показати IP 18 Березня 2016 13:09
А чому родина хлопця не вчиняє самосуд -а? Якщо вже стільки часу цей б...люк ходить по світу?
Андрій Показати IP 18 Березня 2016 17:27
Сергій Рижков, проінформуйте суспільство про розвиток справи щодо аварії за участі мажора з Горохова Г. Асатуряна який збив на смерть людину в Городищі 2. Щось мені здається, що цю справу тихенько зам'яли! а Ви ж говорили, що вона буде на контролі в громади. Яке ж у нас все продажне(((