USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Водій, який збив насмерть лучанина, й далі кермує авто з пивом у руці

2 Лютого 2016 11:57
Водій, який збив насмерть 23-річного лучанина на Київському майдані, й далі їздить містом у стані алкогольного сп’яніння.

Про це під час засідання сесії Луцької міської ради сьогодні, 2 лютого, розповів депутат Павло Данильчук.

Власний запит обранець громади скерував до виконувачів обов’язків керівника міської та обласної поліції Ігоря Муковоза та Петра Шпиги.

«Хочу, аби ви прийняли запобіжні міри щодо питання водія Клеца, який вчинив наїзд на 23-річного хлопця на Київському майдані. Через травми, несумісні із життям, хлопець помер. Після цього його двічі ловили без прав, цей водій їздив на авто марки Vito з пивом в руці, і ніхто не може нічого з ним зробити. Все відмахуються, мовляв, тривають слідчі дії. Але не можуть слідчі дії тривати вічно. Аморальні і асоціальні люди не повинні бути на свободі. Я прошу, щоб Клеца затримали, і він не мав права кермувати на авто в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння», - каже Данильчук.

Так, його колеги такий запит підтримали.

Нагадаємо, 21-річний лучанин Михайло Гапич, який 12 грудня постраждав внаслідок страшної ДТП поблизу Київського майдану, 16 грудня 2015 року помер у лікарні. Винуватці ДТП, що трапилась 12 грудня в районі Київського майдану, втекли з місця пригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Рома Показати IP 2 Лютого 2016 12:11
Та який толк з того Муковоза!!! Вигнати його потрібно, а то не дає робити свою роботу іншим!!! Хабарник та корупціонер!!!
Булам нормальна атес до Рома Показати IP 2 Лютого 2016 14:32
а так приїхав наєм шпига поприводив потрібних людей і вибрали їх членами атестаційної комісії..чужих навіть не пвідомляли..звернувся до Наєа особисто з цього приводу..мовчить))))значить покриває корупціонерів....а це звисайна справа ментів..відкривають справу..піарать скрізь свою роботу..а через рік закривають мовчки...і вони щей добрими виявляються)))
РОМА до Рома Показати IP 3 Лютого 2016 09:32
ЦЕ ПИТАННЯ НЕ ДО МУКОВОЗА А ДО ПАТРУЛЬНИХ
Андрій Показати IP 2 Лютого 2016 12:12
А де наша люба патрульна поліція, як завжди нічого не робить!!!))
читач до Андрій Показати IP 2 Лютого 2016 17:37
а патрульна поліція зайнялась тим самим, що й дайці за рік до того - шукає з кого б штраф здерти.... вони не слідкують за безпекою руху та порядком, вони слідкують з кого б штраф лишній збрити.... а раптом їм хабар дадуть?
До Андрія до Андрій Показати IP 3 Лютого 2016 22:43
Як казав Зеленський, як були мусорами так і остались! Шо скажуть те і роблять!
Коп Показати IP 2 Лютого 2016 12:21
А чому Павлік бачив що Клец їздить п’яним та не повідомив по =102= ?, патруль його затримає швиденько!!(( громадський обов’язок не виконав, а ПЗД ми всі вміємо!
НАРОД до Коп Показати IP 3 Лютого 2016 09:33
ВЖЕ НЕ ОДНОГО ЗАТРИМАЛИ
Совість до Коп Показати IP 3 Лютого 2016 09:45
прийде час і Данильчук відповість за свої вчинки у суді та перед Богом. За те що розв’язував громадянску війну..., за тисячі загиблих на сході країни!! Гузь! де знята не дотоканість з депутатів? ЗСРНь
Іра Показати IP 2 Лютого 2016 12:25
Вона тільки піариться вміє!!!
Оксана Показати IP 2 Лютого 2016 12:29
Тут необхідно змінювати законодавство - підвищити штрафи та відповідальність водіїв які керують авто у нетверезому стані. Якщо б за це давали 15-30 діб арешту та конфісковували авто водія, думаю пяних за кермом поменшало б в десятки а то й сотні разів. Ось доречі петиція про це - https://petition.president.gov.ua/petition/20535 Хто погоджується, прошу підтримати!
Хм Показати IP 2 Лютого 2016 12:48
Його цього алкоголіка потрібно взагалі ізолювати від суспільства, к*нчіто, потрібно здати поліцейським номер машини і хай за ним слідкують. Муковоз при чому тут? він що буде бігати за машиною?
До Хм до Хм Показати IP 3 Лютого 2016 22:46
Він свою роботу знає, подзвонять як скажуть так і буде, а то ше пілюлей получить! Хто же його туди продвинув, хтось і керує...
Муковозу Показати IP 2 Лютого 2016 13:33
Зато муковоз кришує валютників, вот так реформа поліції
Монтана до Муковозу Показати IP 2 Лютого 2016 15:46
Ага-ага, а без Муковоза їх не кришували. Скажи краще "я поняття не маю хто кого кришує але дуже хочу випендритись".
Ігор Показати IP 2 Лютого 2016 14:00
Патрульна поліція добра. Всі остальне погані. При чому тут взагалі Муковоз , Шпига хто розслідує справу?????? Рома????
Чиновник Показати IP 2 Лютого 2016 14:17
Що то робиться люди добрі?
Монтана Показати IP 2 Лютого 2016 15:48
А до Клеца взагалі треба найжорсткіше покарання застосувати. Це паршивий виб***ок.
Монтані до Монтана Показати IP 3 Лютого 2016 22:51
Чого ж не зроблять як колисьна Львівській покарали чиновника, паро коктейлів ... в квартиру і щоб Клец там був, так само з тим шо його кришує за нього слово замовляє ЗРОБИТИ!
з ніг на голову Показати IP 2 Лютого 2016 16:04
бардак в сім'ях, на роботах... Корупція 100 % усюди !!! Законів повно і змін до них, а їх не дотримується 99,9 % населення України !!! Хто що хоче те і робить - стадо баранів ми !!!.
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2016 16:13
За вкрадені березові колоди дядька затримали, колоди забрали і ще можуть посадити на 3-и роки. А сволоту, яка забрала людське життя, мало того що в сізо не посадили, щей авто не можуть забрати на штрафмайданчик. Ось такі в нас закони, ось така поліція..........
Це капець Показати IP 2 Лютого 2016 18:52
Як так може бути, шо чувак знаходиться під слідством і підпискою про не виїзд за наїзд на пішохода і його 2 рази знов затримували без прав після того ще й з півасіком і він ще й досі на свободі???
Цікаво до Це капець Показати IP 3 Лютого 2016 00:14
Звідки таке інфо? Наскільки мені відома такої міри запобіжного заходу немає
Дещо знаю Показати IP 2 Лютого 2016 20:58
Данильчуку дуже хочеться пропіаритися і на цій справі.. Якщо Данильчук його бачив пяним, чи з пивом, чого не затримав, бодай чого не зфотографував, Де відео? Де докази? А може то було не пиво? А може то був не Клець? А може Данильчук хоче відповісти в суді за неправдиві дані і за наклепи? Ні в якому разі не хочу захищати Клеця, за те що наробив отримає і від суду і від Бога, але й лучанам потрібно бути людьми ...
До того шо дещо знає до Дещо знаю Показати IP 3 Лютого 2016 22:56
Чоловіче не буде таких як Данильчук то такі як Клець будуть з незначною швидкістю розмножатись!
Лучанка до Дещо знаю Показати IP 4 Лютого 2016 10:45
Не має чого говорити про Данильчука, він хай собі піариться, але Клеця потрібно посадити, для того щоб не пив в Рінгу а потім не сідав за руль.
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2016 21:01
Є така в народі штука, як зробити тому недорозвитому водію "темну" з гарними для того наслідками, і слідаку який веде ту справу теж! Да кримінал, а по іншому ніяк!
Рома Показати IP 2 Лютого 2016 22:45
Муковоз во*ю**ка-пр**востень,який був при трьох владах,перепригував то з Луцька в Ківерці,потім в Сокиричі,щоб менше бачили,тепер при "чесній владі" знову присунувя на старе-добре місце!!!
ГРОМАДЯНИН ДО ДАНИЛО Показати IP 3 Лютого 2016 09:37
ДАНИЛО А ДЕ ВІЛИ ЯНУКОВИЧА НА СВІТЯЗІ ПОДІЛИСЯ ТІ ЩО ТИ ОХОРОНЯВ ІЗ СВОЇМИ БАНДЮКАМИ
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2016 12:49
патрульні не бачать, борошновоз не бачить, гузь не бачить, ніхто не бачить... а він тихенько собі вгріється файно п'янийна машині й всьо
Мішу шкода Показати IP 3 Лютого 2016 22:34
Ви ід*оти!людину збили!яка різниця як повідомити про Клеця,головне шоб засадили ту тв*рь!!! збив Мішку ще 12 грудня,наразі 3 лютого!!а він досі на волі!? І де ж наша ПОЛІЦІЯ???
Про поліцію Показати IP 3 Лютого 2016 23:07
Поліцією керують старі кадри а поліцейських понабирали за шиши, наскількі знаю 2-3 тис. доларів за місце! Гроші на дорогах як брали старі ГАЇ так і ці беруть! Люди подивіться в неті хочаб фейсбуці хто ці поліцейські, подивіться їх сторінки які фото в них дівчата більша половина була за кордоном, віддихала! Де вони на отдих гроші брали? Чого простих людей туди не брали!? Як вони могли за 1,5 місяці вивчити закони!? Пяні як їздили так їздять, як один казав, гаї раніше і на глаз бачили шо за рульом їде випивший, а на сьогодні і не зупинять бо НЕ нарушив!
Сергій Показати IP 5 Лютого 2016 16:17
Шо там з тим Клецьом? Дивлюся його профіль у ВК, бачу йому весело живеться. Ходить на руках біля Сіті парку, очі стікляні. Треба щоб органи врешті решт щось робили. Бо терпіння воно не вічне, це п*дло може ще чиєсь життя загубити, замість того щоб сісти самому, посадить своєю смерттю чи каліцтвом когось. Мішині друзі йому не пробачать.