Вищий пілотаж: як українські аси захищають українське небо від ворожих літаків
Українські льотчики продовжують додавати приємних новин у хроніку війни. Увечері 7 березня українців потішили два повідомлення про наших повітряних асів, які боронять українське небо.
Близько 21:00 під Обуховом наш льотчик-ас збив крилату ракету «Калібр» ракетою «повітря-повітря», повідомив журналіст Денис Казанський.
«Це вищий пілотаж! Наш льотчик-герой зберіг зараз десятки, а може, й сотні життів українців. Боєголовка ракети впала у полі за 5 км від Обухова. На місце виїхали місцеві мешканці і надіслали фото воронки від вибуху. Уявіть собі, скільки горя було б, якби ця фашистська ракета вибухнула в місті?!» – зазначив він.До слова, саме «Калібрами» російські нелюди обстрілювали багато наших міст. Потрапити в ракету нальоту вкрай важко, тому ас продемонстрував феноменальну точність.
Згодом Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у Фейсбуці повідомив про ще дві перемоги. ППО ПС ЗСУ о 20:30 збили над Києвом літак ВКС РФ. О 21:10 в околицях міста у повітряному бою був збитий другий ворожий літак.Відео роботи наших спеців ППО оприлюднив Генштаб.
«Справжня бойова робота протиповітряної оборони держави. Ще один російський літак зустрівся з українською землею», – йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Близько 21:00 під Обуховом наш льотчик-ас збив крилату ракету «Калібр» ракетою «повітря-повітря», повідомив журналіст Денис Казанський.
«Це вищий пілотаж! Наш льотчик-герой зберіг зараз десятки, а може, й сотні життів українців. Боєголовка ракети впала у полі за 5 км від Обухова. На місце виїхали місцеві мешканці і надіслали фото воронки від вибуху. Уявіть собі, скільки горя було б, якби ця фашистська ракета вибухнула в місті?!» – зазначив він.До слова, саме «Калібрами» російські нелюди обстрілювали багато наших міст. Потрапити в ракету нальоту вкрай важко, тому ас продемонстрував феноменальну точність.
Згодом Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у Фейсбуці повідомив про ще дві перемоги. ППО ПС ЗСУ о 20:30 збили над Києвом літак ВКС РФ. О 21:10 в околицях міста у повітряному бою був збитий другий ворожий літак.Відео роботи наших спеців ППО оприлюднив Генштаб.
«Справжня бойова робота протиповітряної оборони держави. Ще один російський літак зустрівся з українською землею», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.