USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Як обиратимуть першого українця для вакцинації від коронавірусу

30 Січня 2021 22:47
Вакцинацію від коронавірусу першого українця транслюватимуть у прямому ефірі. Однак жодного кастингу напередодні вакцинації не проводитимуть.

Про це повідомляє 24 канал.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко переконаний, що з вакцинації не потрібно робити шоу.

Чітко прописано, що першими вакцину від коронавірусу отримають медичні працівники.

"Подивимося і звернемося до всіх департаментів охорони здоров’я, кожен в лікарні визначить людину. Вакцинація буде під камерами, це завжди відбувається, цього ніяк не приховаєш", – наголосив Ляшко.

Він також повідомив, що кожен медик, який бореться з коронавірусом, – герой. Першу вакцину можуть зробити кому завгодно. Медики заслуговують отримати вакцину та бути в ефірі.
Уже в лютому 2021 року Україна отримає першу партію вакцин від Pfizer-BioNTech – 117 000 доз. Окрім того, упродовж перших 6 місяців року Україна зможе ще отримати від 2,2 до 3,7 мільйона доз вакцини AstraZeneca/Oxford.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
питання Показати IP 30 Січня 2021 23:13
Розум є???
відповідь до питання Показати IP 31 Січня 2021 12:00
А він той розум був?
Гарант Показати IP 30 Січня 2021 23:14
«Вакцинация против COVID-19 в Украине будет бесплатной. Это именно та забота, это та защита, которую должно предоставить государство гражданину во время пандемии, от которой страдает весь мир. Не знаю, сколько будет стоить вакцина в частных больницах, но для большинства украинцев эта профилактика может ударить по кошельку. А вакцина против COVID-19 – не то, на чём должно зарабатывать государство», - сказал президент. Верите нашему гаранту?)
ахаха до Гарант Показати IP 31 Січня 2021 09:28
закуплена за рахунок держбюджету не означає безкоштовна. Ми потім тарифами разрахуємось за неї.
Москальд Показати IP 31 Січня 2021 00:11
Вакцины нет
Просто Показати IP 31 Січня 2021 05:47
Зек отримає вакцину першим ніж я? Я все правильно зрозумів?
такот до Просто Показати IP 31 Січня 2021 09:46
Зек у Ростові вже отримав! :)))
Внук до Просто Показати IP 31 Січня 2021 14:00
Шо ти ниєш. Ше маєш час стати зеком і тобі присунуть.
Як завжди Показати IP 31 Січня 2021 06:20
І з цього цирк робитимуть.. Що за народ....
73% до Як завжди Показати IP 31 Січня 2021 17:47
Ваша справа мовчати і підкорятись!
Анонім Показати IP 31 Січня 2021 08:39
Тобто працівники сфери обслуговування, працівники заводів, шахтарі, і тд. вакцинуватимуться після зеків?Правильно розставлені пріооітети.
німус до Анонім Показати IP 31 Січня 2021 09:47
Графік вакцинації роздивіться, а потім пишіть всяку ху...!
Анонім до німус Показати IP 31 Січня 2021 12:36
Ну прочитав. Ок. Ну скажіть мені коли вакцинується 30 річний офіціант або 40 річний шахтар?
ВІРУС Показати IP 31 Січня 2021 10:37
ПРОВЕСТИ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГОЛУСУВАННЯ СПИСОК КАНДИДАТІВ КРАВЧУК,КУЧМА,ЮЩЕНКО, ПОРОШЕНКО,ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЯНУКОВИЧА ВКОЛЮТЬ В РОСТОВІ.
Внук Показати IP 31 Січня 2021 12:15
Я все життя вакциную імунітет виключно фізичною активністю та натуральними продуктами, хімію вколіть в свої дупи самі