USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Що сталося з київським Майданом. ФОТОРЕПОРТАЖ

18 Березня 2014 22:00
Протягом останніх місяців увесь світ із завмиранням у серці спостерігав за подіями, що відбувались на київському Майдані. Утім, у зв’язку з останніми подіями в країні увага українців і не тільки прикута до Криму. А що ж трапилось з Майданом?
Виявляється, що колишня «гаряча точка» української революції не зникла як явище.

На головній площі Києва – людяно. Cюди приїздять люди з усіх куточків України і не тільки. Мета у кожного своя: хтось їде на Майдан, як на екскурсію, а хтось – віддати останню шану загиблим Героям.
Уся територія, де відбувалися протистояння, всіяна живими квітами та лампадками. «Квіткові барикади» можна побачити на Хрещатику, Грушевського, Інститутській, Європейській площі, а також безпосередньо на самому Майдані Незалежності. Ті квіти, що зів’яли, постійно прибирають та виносять геть, утім небайдужі громадяни постійно приносять свіжі.
Незважаючи на те, що на момент візиту до столиці була середи березня, відому на увесь світ «майданівську ялинку» так і не прибрали. ЇЇ залишили, як живого свідка історичних подій, що відбувалися на цьому місці.


Центр Києва все ще нагадує поле бойових дій, адже барикади, шини, спалені автобуси, бруківка – усе залишилось на своєму місці.


Чорним привидом височіє спалений Будинок профспілок України.


Біля наметів та просто посеред вулиці величезними купами складені дрова.


Мовчазними свідками страшних подій – каски та щити загиблих майданівців.


А ось - імпровізований пам’ятник загиблому волинянину.


На Майдані - заклики не розпочинати війну, а також звернення до мешканців південно-східних областей України та Криму зі словами підтримки і закликами до єднання.


Утім, як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини власні джерела, за станом на 17:00 на столичному Майдані знову горять шини…
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Стася Показати IP 18 Березня 2014 22:49
Сумні, але гарні фото! За одне хвилююсь: тільки оговтались від однієї біди, як уже на порозі інша(
Марина до Стася Показати IP 18 Березня 2014 23:16
Біда не приходить одна. Це ми повинні всі знати. Розберемось і з цією. Давайте вірити в краще. В те що в один прекрасний день зможемо сказати, що ми перемогли, ми - вільна і незалежна Україна! Давайте в це вірити! Це вже буде велика допомога і пітримка всім кому вони необхідні. Ми віримо в наші сили, в нашу країну, і в нашу свободу.
Марина до Марина Показати IP 18 Березня 2014 23:19
Це моє місто! Я їм горжусь. http://glavcom.ua/photo/2260-1.html Я з Донецька. Я люблю Україну всім серцем! Не вірте, коли кажуть, що ми за росію. НІ!!! Ми такіж українці.
Анонім до Марина Показати IP 18 Березня 2014 23:25
https://www.youtube.com/watch?v=jfhoTmIzZ24
Дід Парафін до Марина Показати IP 18 Березня 2014 23:47
Внучечко, та ми вкурсі=) Тримайся там, дитинко! Усі українські міста хороші - люди різні...
Из Донецка до Марина Показати IP 19 Березня 2014 09:22
"Горжусь"))) Учи грамматику,"з Донецька",не позорься! Пишаюсь.... Запомните:Вот такие как мирина до марина ЛГУТ! Вся Донетчина сердцем с Россией
Дід Парафін до Марина Показати IP 18 Березня 2014 23:48
Дівчатка, якось воно буде. Не вперше дідо воював!
київ до Марина Показати IP 18 Березня 2014 23:56
Ніколи не хотілося лаятися.Але вже увірвався терпець.Не бажаю Луцьку того,що ваші прибульці зробили з Києвом.Нам страшно жити,ходити по місту, до сліз жаль загиблих хлопців на майдані,всіх і Беркутят теж. Чого ви приперлися,навіщо влаштували погроми,пожежі,сплюндрували центр Києва. Так чинили з містом фашисти під час окупаціїї Києва. Що ви за люди?Будьте ви,волиняни живі і здорові,але відчепіться від Києва,щоб вашого духу тут не було. І ви з таки цинізмом пишете,що"сумні, але гарні фото."
Гілляка до київ Показати IP 21 Березня 2014 09:57
Ну ви так кажете, ніби тільки й волиняни там були. Не так вже й багато туди поїхало волинян. У більшості львівяки, терпнополяни..
Совет для марин до Марина Показати IP 19 Березня 2014 09:27
Давай лучше переставай "вiрити", а лопату с метлой в руки и иди прибирай с пл.Независимости столицы залежи мусорной свалки
Кацапу до Совет для марин Показати IP 27 Березня 2014 12:00
То сам бери і прибирай, раз такий розумний. Чого язиком даремно мелеш?
так.. Показати IP 18 Березня 2014 23:21
мусарка...
Вільний до так.. Показати IP 18 Березня 2014 23:28
В тебе в голові
Лучанин Показати IP 19 Березня 2014 00:36
Майдан у Києві, на радість Путіна, продовжується. Нацист зі "Свободи" Ігор Мірошниченко з бандою громил зайшов до президента телерадіокомпанії, побив його, взявши за горло заставив написати "добровільно" заяву на звільнення. Маркомани Майдану на Хрещатику знову підпалили шини, вже з протестом проти нової влади - кличуть війська Путіна!
Володимир Показати IP 19 Березня 2014 01:04
Сумно! Така сама банда при владі, різниця лише в тому, що у вишиванках.
Зірка до Володимир Показати IP 27 Березня 2014 12:20
звідки стільки негативу?
луцьк Показати IP 19 Березня 2014 01:56
А Путін завтра стосовно відео з участю "Свободи" на весь світ скаже: "А я же вам казав". Самі себе дискредитують перед спільнотою. Закрадається думка - а може спеціально зсередини як вірус знищують нашу Державу?
13 Показати IP 19 Березня 2014 08:39
Гору мусора, гордо называемые баррикадами, вонь, брожение неопрятных, бомжеватых личностей, грабежи, захваты, безнаказанность! Вот так сегодня выглядит Киев!!!! А вы все с фотками носитесь!!!
Alisa до 13 Показати IP 19 Березня 2014 09:16
Нехай краще гори мусора ,ніж те що весь народ був на колінах під янека бандою,людям терпець увірвався!!!Я ПИШАЮСЬ СВОЇМ НАРОДОМ І ВІРЮ І МОЛЮСЯ,ЩОБ МИ ВИСТОЯЛИ В ЦІ НЕЛЕГКІ ЧАСИ!!!
))) до Alisa Показати IP 19 Березня 2014 10:03
хто був на колінах під яником? яник - останній президент (і, на жаль, перший), який був зацікавлений тримати країну єдиною. з бандитських міркувань, звісно, але. а те, що ви, дурні, припхали по дитячих смертях на наші голови, вже дориває країну на шматки. господи, коли хоч якийсь розум в людей прокинеться!!!
Фотограф до 13 Показати IP 27 Березня 2014 13:17
А с кем им носиться? С тобой? со мной?
Дмитро Показати IP 19 Березня 2014 09:42
Мене це просто добиває. Ну скільки можна показувати розруху? Покажіть, що відбувається в 100 метрах від Майдану, що люди розуміли, що такий розгром має локальний характер, що та ж сама інституться в районі НБУ в нормальному стані. Люди думають, що Київ стоїть в руїнах, а це не так і далеко не так. Будь ласка, не скатуйтесь до рівня російських ЗМІ.
О_о до Дмитро Показати IP 21 Березня 2014 09:58
А що, це -ідея! Можна зробити
erh Показати IP 19 Березня 2014 10:15
Ви . хоч. розумієте. що майдан розвалив краіну?Не кримчани. не Путін- а ви? Хоча вам цього не зрозуміти Украіни . якою вона була . вже не буде.
Українка до erh Показати IP 19 Березня 2014 10:40
Я також думаю, що Україна такою, як була вже не буде.Вона буде набагато краща, за це було заплачено людськими життями. І Я вірю в краще майбутнє для України,так, що не треба вішати соплі.
erh до Українка Показати IP 19 Березня 2014 12:04
.І нічого ви не зрозуміли...Жаль.
Дмитро до erh Показати IP 19 Березня 2014 14:07
Майдан - це було логічне завершення правління Януковича. І я впевнений, що Україна буде кращою, що люди зрозумію свою роль в житті держави, і приказка "покірне теля два вим,я сосе" назавжди зникне. Шкода, що все-таки багато наших співвітчизників взяли в руки зброю, щоб швидко збагатитися, а не відбудовувати країну...
Оптиміст до Українка Показати IP 27 Березня 2014 13:21
Однако...
rim Показати IP 19 Березня 2014 10:57
свалка
хайм Показати IP 19 Березня 2014 12:15
что вы натворили за несколько баксов
крым Показати IP 19 Березня 2014 12:17
нам без вас будет скучно
майдан до крым Показати IP 19 Березня 2014 12:19
Мы к Вам будем на курорты ездить раны залечивать.
Olha Показати IP 19 Березня 2014 13:23
В житті розумні люди вирішують свої проблеми не бійкою,криками ,а головою.Виходити на майдан (напочатку) кричати за ЄС,коли членство в ЄС і не було записано в угоді щодо асоціації.Це розумні люди?Бачити,що вам влаштовують майданні вожді провокації,в результаті яких ви стаєте жертвами,але все рівно приходите на організовані ними збіговиська,то хто ви,розумні люди?Бачити ,що майданні вожді своїм бандитам надають повну амуніцію і зброю,а вас зі щитами і палками ставлять під удари і кулі ,то ви ,розумні люди?Коли вас на майдані безбройних підставили під кулі снайпера ,а потім дочка Тимошенко,яка 20 лютого ,ну дуже весело,відмітила свою днюху,сказала вам,спасіба,ви- гєрої ,то ви з радості поставили у владі всю банду Тимошенко.І ви розумні люди?Коли Обама,Ештон ,Меркель і т.д. плюють на Конституцію і закони України ,підтримуючи самозванну бандитську владу ,тим ображаючи всіх українців,зневажаючи їх вибір президента,а ви цьому радуєтесь,то ви розумні люди?Ні ,ви не люди.Ви -бидло,яке не бачить в собі людину і не поважає себе.
Крымчанин Показати IP 19 Березня 2014 16:55
Желаю Майдану удачи в их нелегком деле-борьбе за "свободу"...Боритесь и поборите!А мы, крымчане, уже побороли свою СВОБОДУ не путем бойни, а путем референдума!Вот где демократия!!!!
ИУДЫ Показати IP 19 Березня 2014 20:43
такой погром за зз цента
Ксения Показати IP 19 Березня 2014 21:46
Очень жаль Киев и его жителей! Ответьте мне пожалуйста на один вопрос - почему Киев не город герой и почему так решила рада? Кто тогда в Киеве если не фашисты? Мой прадед погиб освобождая Киев 1941-1945; а теперь твари ходят по этой земле и проповедуют фашизм. ЛЮДИ ОПОМНИТЕСЬ!!! Нас хотят лишить последнего - чести и истории.
Киянка до Ксения Показати IP 27 Березня 2014 10:59
Ксенія, ви взагалі знаєте, що таке фашизм? Та й історії нікого не хочуть позбавити, а люди, які знаходились і знаходяться там - теж творять історію.
Дідусь Показати IP 27 Березня 2014 10:30
А зараз вони редьку та цибулю на Інститутській садять!!!
Баба до Дідусь Показати IP 27 Березня 2014 11:09
а ще свиней розводити хочуть. Мо, діду, ну його те село - їдемо до Кійова? http://newsdaily.com.ua/post/159514
Дідо до Баба Показати IP 27 Березня 2014 11:17
А чо нє? Поженимось, заживемо!!! Халабуду з шин побудуємо, дітей заведемо. Хотя нє, для дітей я вже старий
Троль до Баба Показати IP 27 Березня 2014 19:44
Люди, а що викурите? Редьку з майдану?