USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Як збільшаться зарплати після податкової реформи. ІНФОГРАФІКА

29 Листопада 2015 08:00
Завдяки податковій реформі з 2016 року збільшаться доходи громадян. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці заступник міністра фінансів України Олена Макеєва.

Міністерство фінансів України розрахувало вплив податкової реформи на доходи громадян в розрізі окремих галузей соціальної сфери.

Згідно з розрахунками, доходи вчителів, наприклад, зростуть з 2361,7 до 2580,4 гривні, лікарів з 2121, 2 до 2345,6 гривні, бібліотекарів з 2271, 6 до 2492,4 гривні, а діячів культури та спорту з 3163,7 до 3363 гривні.

У рамках податкової реформи Мінфін передбачає на першому етапі знизити вдвічі ставки ЄСВ — з 41 до 20%, відмовитися від ЄСВ на рівні 3,6%, що сплачується працівником, та встановити єдину ставку ПДФО в розмірі 20%. На другому етапі через два роки (з 2018 року), — об’єднати ЄСВ та ПДФО, забезпечивши зниження сукупного податку на заробітну плату до 20%.

Водночас для захисту найвразливіших верств населення з низьким рівнем доходів пропонується встановити податкову соціальну пільгу для всіх платників на рівні однієї мінімальної заробітної плати (з 1 вересня 2015 року — 1378 гривень).

Продовжую ділитися розрахунками Міністерства фінансів України щодо впливу податкової реформи на доходи громадян. Сього...

Posted by Олена Макеєва on 26 ноября 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
не пацик Показати IP 29 Листопада 2015 08:48
Давно в цирку небули ? а він скоро другий рік концерти дае ! дивно що Ви ще вірити в пантоніму яйцеголового : може забули чи пропустили його слова що він хоче бути як азаров- так він вже його перевершив. і основне Украіна не його Батьківщина і він незбираеться тут жити . Які доходи в насвже кожен другий безробітний .
кт до не пацик Показати IP 29 Листопада 2015 10:27
Мені завжди цікаво було-кого ж ти запропонуєш у владу?
Лучанин до кт Показати IP 29 Листопада 2015 19:09
Та нікому - головне кричати що всепропало. А робити ніц не хочеться) а якщо по суті - то картинки смішні - навіть якщо це станеться - реально майже кожен зможе придбати на 4-8 кілограмів гречки більше) Ну і то якщо інфляція знову не крутне.. Це не збільшення, це посміховисько
Дончанин до Лучанин Показати IP 29 Листопада 2015 23:49
Ты не заметил одной вещи. А именно того, что картинки дают перерасчет получаемого на руки со ставок, которые сейчас составляют 59% от расходов работодателя. При новой системе ставка будет составлять 80% расходов работодателя. Исходя из картинок видим то, что ставки никто не собирается повышать, хотя затраты работодателя на зарплату уменьшаются "всего навсего" на 20%. Иными словами, эти 20% останутся в кармане работодателя вместо того, чтобы пойти в бюджет.
123 Показати IP 29 Листопада 2015 09:35
Что они там все курят? Картинки красивые, а дальше? Где брать деньги на эти с позволения сказать реформы? Опять занимать у МВФ?
Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 10:19
А як заробити на такі зарплати? В середньому та дрібному бізнесі клієнти за копійку готові вдавитись - праця. обезцінена......
до Аноніма до Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 11:42
Перепродаж шмаття на базарах якось важко назвати бізнесом. Всі лише спекулюють, бо хочеться швидкого та легкого прибутку, а дійсно виробництвом якогось продукту займаються одиниці. Наша держава суцільний базар китайського лайна.
Абрам Показати IP 29 Листопада 2015 10:22
Нам гроші,а вам обіцянки і картинки.
я Показати IP 29 Листопада 2015 10:34
а ще саме головне що курс долара росте!!! поки доживем до реформ то може вже по 40 долар буде))))
простолюдин до я Показати IP 29 Листопада 2015 11:03
Росте,чи не росте долар,мені однаково.Я його ,як не мав,так і не маю.Якби він дотягнув до 250-300грн.,то люди які не можуть виплатити кредити відразу стали би щасливими.А ті,що крутять з доларом,як крали,так і будуть красти.В 90-х ми були мільйонерами.Я особисто отримував зарплату 14 млн.700тис.КУПОНІВ і нічого.Ніхто не голодав і обірваним не ходив. А тим,хто на долярах спить і по долярах ходить,звичайно для них трагедія.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 12:23
Я думаю що потрібно зробити 5 відсотків від доходу і все. Прийому зняти всі пільги субсидії і середню пенсію від зарплати по Україні.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 12:34
Чим більша брехня, тим швидше у неї повірять (ц). Головна фішка у наш час.
українка Показати IP 29 Листопада 2015 13:48
Абсурдні заробітні плати лікарів (2637грн.), вчителів (2936 грн.), чому тут радіти? Це повна маячня. І це шановні урядовці діляться таким успіхом! Який секретар в школі чи будь-якій державній організації має 5000 грн? Чи може директор школи має зарплату 50000 грн.? Чи може деградоване суспільство комусь вигідне.......
Ірина Показати IP 29 Листопада 2015 17:55
Отримаю на 120 грн. більше . Оце то підвищення. Стидалися б. Коли в тих, хто підвищує, випаде така сума з кишені випадково, то лінуватимуться нагнутиися, щоб підняти.